آنتی ویروس پادویش

Andy Rubin مدیر بخش روباتیک گوگل شد

اندی روبین مدیری آشنا در زمینه اندروید شرکت گوگل که کارهای بسیار موفقی در این زمینه برای گوگل انجام داد خودش را در این زمینه بازنشست کرد و مسئول یکی از معروفترین شاخه های تکنولوژی گوگل یعنی بخش روباتیک شرکت غول پیکر گوگل شد.

Andy Rubin مدیر بخش روباتیک گوگل شد
Andy Rubin مدیر بخش روباتیک گوگل شد

در یکی از مقالاتی که روزنامه New York Times آن را منتشر کرد این طور آمده است که روبین مسئولیت یکی از حساسترین بخش های تکنولوژی که در زمینه رباتیک است بر عهده گرفته است. این قسمت از گوگل هفتمین شرکتی است که در شش ماه گذشته آن را تاسیس کرده و اسم آن را نسل های جدید روباتیک نامگذاری کرده است که اصول کار در این شرکت بر پایه استفاده های صنعتی است.

اطلاعات بسیار زیادی در مورد استفاده ربات هایی که گوگل درست می کند ، در ارتش وجود دارد و این خود نشان می دهد که چقدر این شرکت کمک زیادی به ارتش امریکا در استفاده از این ربات ها می کند.

هم اکنون یک کمپانی بنام Baxter با کمک ربات همکار با قیمت ۲۲۰۰۰ دلار توانسته در تولید و مونتاژ ابزار و قطعه های الکترونیکی به نیروی کاری انسانی کمک های بسیاری بکند. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اندی رابین ، کار خود را با عنوان متخصص رباتیک در سال ۲۰۰۷ میلادی در کمپانی Carl Zeiss آغاز کرد اما پس از آن، کار با ربات ها برای او یک سرگرمی شد. همکارانش در کمپانی امریکایی اپل ، او را اندروید نامیده اند ؛ که این مورد نشان می دهد که اندی رابین تا چه حد به ربات های علاقه مند است.

حتی این نامگذاری توسط همکارانش باعث شد سیستم عاملی را که وی ساخت با نام اندروید منتشر شود. دنیای آینده ما بسوی گسترش فناوری های نوین و استفاده از ربات ها پیش می رود ، به نظر شما ربات ها تا چه حد می توانند قابل اطمینان باشند؟ گسترش فناوری های نوین باعث فاصله گرفتن جوامع بشری از هم و افزایش تنهایی ها شده است ، به نظرتون این ربات ها جای دوستان و افراد نزدیک انسان را خواهند گرفت؟

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوگل کروم وب سایت های کند را شناسایی می کند

نظرات در مورد : Andy Rubin مدیر بخش روباتیک گوگل شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *