خطاهای شبکه ای اندروید نوقا بیشتر از ios 10 است

خطاهای شبکه ای اندروید نوقا بیشتر از ios 10 است

شرکت تحقیقاتی Apteligent به تازگی آخرین داده های گزارش شده از خطاهای شبکه ای را منتشر کرده است که به وسیله آن مقایسه ای بین فعالیت های آنلاین اپلیکیشن ها در اندروید نوقا و ios 10 صورت گرفته است.

ابتدا از خطاهای شبکه ای مثالی می زنیم، هنگامی که به تماشای آنلاین ویدئو مشغول هستید ناگهان در بارگذاری ویدئو مشکلی رخ می دهد و ویدئو ناگهان از پخش می ایستد و یا وقتی که برای دوستتان ایمیل ارسال کنید می فهمید که ایمیلتان هنوز ارسال نشده است. این نمونه ها از خطاهای شبکه ای در اپلیکیشن ها به صورت دیگری عمل می کنند و زمانی که اپلیکیشنی در ارسال و دریافت اطلاعات به سرور دچار مشکل می شود، می گوییم خطای شبکه ای رخ داده است.

بر همین اساس شرکت Apteligent آزمایش جالبی انجام داده است و در آن تعداد خطاهای شبکه ای اتفاق افتاده در یک اپلیکیشن را بین دو سیستم عامل ذکر شده اندازه گرفته است. نتیجه کاملا قابل پیش بینی بود! تعداد خطا های تجربه شده در اندروید نوقا به مراتب 2.5 برابر بیشتر از ios 10 جدیدترین سیستم عامل اپل بود. بدین ترتیب 20 درصد خطا های به وجود آمده در اپلیکیشن های اندروید نوقا مربوط به شبکه است که این در حالی است که این خطا ها در سیستم عامل ios 8 درصد است.

البته این آمار برای اندروید نوقا در وبسایت Phandroid مقدار 6 درصد را نشان می دهد. به سادگی می توان حدس زد که این آمار هنوز دقیق نیستند ولی در هر صورت برتری ios نسبت به اندروید در این زمینه کاملا واضح است.

خوشبختانه اندروید نوقا مانند ورژن قبلی اندروید یک سیستم عامل متن باز است و این مشکلات براحتی با انجام یک آپدیت حل می شود و البته با توجه به آمار پایین وجود اندروید نوقا در گوشی های اندرویدی کاربران هنوز کمی زود است تا به نتیجه کاملی برسیم.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اندروید نوقا می تواند در پلت فرم های دو سیستم عامله اجرا شود

نظرات در مورد : خطاهای شبکه ای اندروید نوقا بیشتر از ios 10 است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *