انتشار تصاویری از رابط کاربری نوکیا نرماندی و تاریخ رونمایی آن

به لطف فاش کننده ی معروف @evleaks در توییتر تصاویر جدیدی از نوکیا نرماندی منتشر شد.

این تصاویر از رابط کاربری و تاریخ رونمایی آن پرده برانداخته است.

دیگر هفته ای نیست که ما یکی دو خبر از نوکیا نرماندی نشنویم. در آخرین اطلاعات بدست آمده از @evleaks ،آخرین قطعه از پازل نوکیا نرماندی هم پیدا شد.

این تصاویر نشان از رابط کاربری و البته احتمالاتی از تاریخ رونمایی آن می دهد.

تصویر سمت چپ برای ما یادآور ویندوز 8 به صورت کاشی کاشی می باشد. همانطور که قبلاً گفته بودیم، سیستم عامل اندروید برای این دستگاه بهینه سازی شده است ، این بدان معناست که شما  به فروشگاه Google play و یا برنامه های مارک گوگل بر روی گوشیتان دسترسی نخواهید داشت.

این همان روشی است که آمازون بر روی تبلت های Kindle Fire خود که سیستم عامل آن بر پایه اندروید گوگل بنا شده ، اجرا کرده است که کاربران در این نوع بهینه سازی ، اجازه دسترسی به گوگل پلی را ندارد و آمازون در عوض ، دسترسی به نرم افزارهای مختلف را از طریق مارکت اختصاصی خود میسر کرده است.

در تصویر سمت چپ احتمالاً می توان برداشت کرد که می توان به دو روش از نوکیا نرماندی استفاده کرد، یکی صفحه اصلی با حالت های کاشی و یکی صفحه اصلی با حالت لیست.

درباره تاریخ معرفی نوکیا نرماندی ابهاماتی وجود دارد.

اگر به تصویر سمت چپ نگاه کنید، در کاشی نارنجی رنگ تقویم ، 25ام ماه و روز سه شنبه را نشان می دهد که این می تواند سر نخی از تاریخ رونمایی آن باشد.

با توجه به اینکه 25ام در ماه های فوریه و مارس ، سه شنبه است نمی توان به طور قطع از تاریخ رو نمایی آن خبر داد.

به هر حال اگر فرض کنیم نرماندی قرار است در 25 فوریه معرفی شود پس مصادف با کنفرانس جهانی موبایل بارسلونا خواهد بود که قبلاً هم شایعاتی مبنی بر همین موضوع شنیده بودیم ، اما اگر به تصاویر منتشر شده ی قبلی از این دستگاه توجه کنیم ، تاریخ ، 25 مارس را نشان می دهد پس احتمال معرفی آن در 25 مارس بیشتر است.

بیشتر بخوانید  شایعاتی جدید درباره نوکیا نرماندی «تست بنچمارک ، اندروید 4.4 و...»

پس ما هنوز هم نمی توانیم با قطعیت سخن از زمان رونمایی آن بزنیم ، زیرا ممکن است 25ام مارس نشان دهنده اتفاق دیگری برای نوکیا باشد.

منبع:GSMARENA & PHONEARENA

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار تصاویری از رابط کاربری نوکیا نرماندی و تاریخ رونمایی آن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *