جنگ طلبی آمازون نسبت به کروم کست با ارائه یک ابزاری جدید

جواب آمازون به کرومکاست فلینگ نام دارد و هم اکنون در دسترس است

آمازون میخواهد فایر تی وی حای کروم کست شما را بگیرد. حداقل این پیامی ست که با ارائه Amazon Fling SDK منتقل میکند. ابزاری که به توسعه دهندگان اجازه میدهد صفحه دوم ایجاد کنند و عملکردش را روی برنامه های اندروید و آی او اس شبیه سازی کنند.

کروم کست گجتی فوق العاده برای علاقه مند به تکنولوژی

Fling SDK هیچ کار انقلابی انجام نمیدهد و صرفا تکنولوژی ارتباطات و یافته های شبکه ای اطراف فایر تی وی را در قالب زبان آمازونی آسان تر میکند. اما همراه آن تبلیغات آنلاین نشان میدهد که هدف آن جلب حمایت از پلت فرم برگیونینک تی وی را دارد. همانگونه که فایر تی وی از دیآل پشتیبانی میکند، که استاندارد کاستی ای است که یوتیوب و نت فلیکس و پخش کننده های ودیویی دیگر نیز از آن استفاده میکنند.

بر اساس گفته آمازون عرضه عمومی SDK به توسعه دهندگان اجازه میدهد تجربیات متفاوت و جدیدی بسازند. مرتبط: فایر تی وی های آمازون هم اکنون برای گوش دادن تکی به هدفون های بولوتوثی متصل میشوند. برای اطمینان از کارکرد Fling SDK امازون جلو تر از موعد به تعدادی از توسعه دهندگان اجازه دسترسی داده است. دو برنامه واضح، کارائوکه و رادیو به شیوه های مختلف وارد فایر تیوی شدند: کارائوکه موزیک ودیو ها و متن موسیقی ها را روانه تلوزیون میکرد، در حالی که رادیو موسیقی را از یک گوشی متصل اجرا میکرد. از دید یک کاربر کار راحت است: برنامه فلینگ کامپتیبل را باز میکنید و گزینه آمازون فلین را لمس میکنید. اساسا شبیه به کروم کست. Fling SDK و مستند سازی جدید هم اکنون در بخش توسعه دهندگان وبسایت آمازون در دسترس است ممکن است آمازون در حال نزدیک کردن تجربیات ارتباطی خود به دانگل همیشه محبوب گوگل باشد، اما تلاش هایش بی نتیجه ماند.

در کنفرانس جستجو توسعه دهندگان بزرگ در جون، گوگل API های جدید ارتباطی را معرفی کرد که به توسعه دهندگان اجازه میداد آهنگ و ویدیوهایی را به ردیف ها اضافه کنند، بازی های چند دستگاهی تولید کنند و عناصر HUD را روی تلوزیون به نمایش در آورند. و جدای از کاهش قیمت چند فایر تی وی، کروم کست همچنان ارزان ترین ست تاپ امازون است.

بیشتر بخوانید  آمازون از اخراج واحد دستیار صوتی الکسا برای تمرکز بر هوش مصنوعی خبر داد

منبع : digitaltrends.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جنگ طلبی آمازون نسبت به کروم کست با ارائه یک ابزاری جدید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *