عکسی از گوگل نکسوس 5 ( 2015 )

عکس هایی از گوگل نکسوس 5 ( 2015 )

به تازگی یک عکس جدید  در شبکه اجتماعی گوگل پلاس منتشر شده که در آن گوشی جدید نکسوس 5 ( 2015 ) وجود دارد. این عکس توسط Inno Yudha  ، در این شبکه پست شد و همانطور که مشاهده میکنید ، بخش پشت این دستگاه را به تصویر کشیده است.

عکسی از گوگل نکسوس 5 ( 2015 )

همانطور که میتوانید در عکس متوجه شوید ، به نظر میرسد که این گوشی یک نمونه اولیه است . میتوان روزنه هایی از برند ال جی را در کنا برند نکسوس مشاهده کرد.

اگر بیشتر به این تصویر توجه کنید، میتوانید مشخصات بیشتری از آن را در یابید . از این عکس میتوان دریافت که در پشت این دستگاه و دقیقا زیر دوربین آن ، اسکنر اثر انگشت قرار گرفته است . متاسفانه ، غیر از همین موضوعات هیچ مشخصات دیگری فاش نشده است.

ما قبلا در رابطه با همکاری گوگل با شرکت های دیگر در ساخت نکسوس های جدید ، صحبت های زیادی شنیدیم و چند مورد مهم از آن را برایتان بازگو کردم . جدا از این صحبت ها ، در آخر گوگل تصمیم گرفت که در تولید دو گوشی هوشمند جدید با هر دو شرکت هواوی و ال جی مشارکت داشته باشد ، این بدان معناست که یکی از این گوشی ها را ال جی تولید خواهد کرد و دیگری را هواوی. در حال حاضر به نظر میرسد که عکس های فاش شده تولید شرکت ال جی هستند.

انتظار میرود که  گوگل ، با انتشار گوشی های هوشمند جدیدش ، رابط کاربرای M را هم برای آنها عرضه کند. بنا بر این باید برای عرضه این گوشی چندین ماه منتظر ماند.

به محض اینکه اطلاعات بیشتر و جزئیات دقیق تر از گوگل نکسوس 5 ( 2015 ) و همچنین عرضه ی نکسوس جدید هواوی به دستمان رسید ، برای شما بازگو خواهیم کرد.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نحوه فعال یا غیرفعال کردن SafeSearch یا جستجوی ایمن گوگل در رایانه و موبایل

نظرات در مورد : عکسی از گوگل نکسوس 5 ( 2015 )

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *