آنتی ویروس پادویش

نسخه ساده 208 برای فرانسه

نسخه ساده 208 برای فرانسه

کمپانی پژو از موفق ترین شرکت های خارجی در بازار ایران بشمار میرود . نمونه ی محصولات این شرکت محبوب فرانسوی سالهاست به ایران وارد میشود. هرچند تونع آنها به چند عدد بیشتز نمیرسد اما با این حال توانسته فروش بسیار خوبی را در ایران داشته باشد. این کمپانی دارای سری های 206 و 207 و همچنین ماشین اسپرت این شرکت با نام 208 است که به تازگی نسخه ای جدید از 208 در فرانسه معرفی شده.

نسخه ساده 208 برای فرانسه

نسخه ساده 208 برای فرانسه

شرکت فرانسوی پژو یک سری از ماشین های خود را صرفا جهت عرضه در فرانسه معرفی میکند و از این قرار این محصول خارج از فرانسه عرضه نخواهد شد. این خودروی پژو از سری 208 خود یک نسخه جدید عرضه میکند.

نسخه ساده 208 برای فرانسه

این خودرو که ساده شده ای از 208 اصلی است208 XY نام میگیرد و دارای طراحی بدنه ای به نسبت ساده تر از نسخه ی اصلی خودروی 208 خواهد بود اما زبان طراحی 208 را حفظ کرده تنها تغییراتی را متحمل شده که از حالت اسپورت بودن کمی دور شده است.در مقابل خودری اصلی از رینگ های بسیار بزرگی بهره ای میبرد.

نسخه ساده 208 برای فرانسه

برای این خودرو رینگ های17 اینچی برگزیده شده است. اما مهم ترین و بحث برانگیز ترین قابلیتی که در این خودرو استفاده شده ، یک آمپلی فایر قدرتمند که با تعداد هشت بلندگوی با کیفیت در سراسر این خودروی پژو تجهیز شده است .در قسمت موتور هم این خودرو دست و پا بسته نبوده . به طوری که این 208 کوچک ، با دو نوع  موتور بنزینی و موتور دیزلی ساخته خواهد شد و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. هردوی این موتور ها با حجم 1600 سی سی تولید خواهند شد. با این اوصاف قدرتی که موتور بنزینی این خودرو تولید خواهد کرد برابر با 115 اسب بخار خواهد بود.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تازه های خودرو

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نسخه ساده 208 برای فرانسه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *