کاربران بیشتری می توانند به استوری های یوتیوب دسترسی پیدا کنند

استوری های یوتیوب

یکی از قابلیت هایی که در اینستاگرام به شدت مورد استقبال قرار گرفت، قابلیت استوری ها و یا پست های 24 ساعته ی این شبکه اجتماعی بود. بسیاری از کاربران با استفاده از این قابلیت در طول روز پست های مختلفی را منتشر می نمایند. در این میان پلتفرم ویدئویی یوتیوب نیز تصمیم گرفت تا چنین قابلیتی را برای اغلب کاربرانش توسعه دهد تا بتواند از این طریق افراد بسیاری را جذب نماید.

استوری های یوتیوب

پلتفرم ویدئویی یوتیوب از امروز قابلیت استوری‌ های مشابه با شبکه اجتماعی اینستاگرام را برای تعداد زیادی از تولیدکنندگان محتوا آغاز نموده است. استوری‌ های پلتفرم یوتیوب که سال قبل به طور آزمایشی آغاز به کار کرده بود، اکنون برای تمامی توسعه دهندگان و تولیدکنندگان محتوا که بیش از 10,000 مشترک دارند در دسترس می باشد. استوری‌ های یوتیوب کمی با استوری های اینستاگرام، واتس اپ و یوتیوب تفاوت دارد. یکی اینکه محدودیت نمایش استوری های یوتیوب دیگر 24 ساعته نبوده و تا 7 روز قابل مشاهده می باشند. دیگر اینکه ویدیوهای این قسمت هم از طریق مشترکین یک کانال و هم از طریق افراد غیر مشترک قابل رویت می باشند.

استوری های یوتیوب

یوتیوب به منظور دسترسی بهتر به استوری‌ های خود، سایدباری با نام Up Next را در پلتفرم خود در نظر داشته تا وقتی که مشاهده ی یک ویدیو به پایان رسید، بتوانید سریعا به ویدیوی مرتبط دیگر بروید. بازدیدکنندگان از هر کدام از استوری ها نیز می‌ توانند نسبت به استوری شما واکنش نشان داده و برای هر کدام کامنت بگذارند، و در برابر صاحب کانال قابلیت پاسخ دادن به کاربران را دارا می باشد و همه می‌ توانند مکالمه میان این دو کاربر را مشاهده کنند.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: engadget

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کاربران بیشتری می توانند به استوری های یوتیوب دسترسی پیدا کنند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *