جدیدترین آمار / موفقیت چشمگیر ویندوز 10 در پلتفرم های مختلف

windows 10 logo

سیستم عامل ویندوز را می توان غالب سیستم عامل ها در سراسر کامپیوترهای دنیا دانست، بطوریکه در بیشتر ادارات و همچنین منازل از این سیستم عامل برای برقراری ارتباط بین نرم افزار و سخت افزار دستگاه استفاده می شود. با ارائه هر سری جدید از ویندوز مایکروسافت کوله باری از ویژگی ها جدید را در آن جای می دهد، ویژگی هایی که کاربران را به مهاجرت به نسخه جدید وادار می کند.
آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت را باید ویندوز 10 عنوان کرد، سیستم عاملی که به لطف قرار گرفتن بر روی پلتفرم های مختلف اعم از دستکتاپ، تبلت، گوشی هوشمند و… به آمار بالایی به عنوان یک سیستم عامل بسیار محبوب در سراسر دنیا دست پیدا کرده است.

طبق آخرین اعلام رسمی، تا امروز ویندوز 10 بر روی 400 میلیون دستگاه نصب شده و این تعداد اکنون به صورت فعال در سراسر دنیا وجود دارند.رسیدن به چنین آماری را باید دورانی برجسته در تاریخ سیستم عامل عنوان کرد که به محبوبیت بسیار زیاد آن نزد کاربران اشاره دارد.نباید فراموش کرد که رسیدن به چنین عددی مدیون بهره بردن از ویندوز 10 بر روی گوشی های هوشمند و محصولات قدرتمندی نظیر لومیا 950 و لومیا 950 ایکس ال است.فراموش نکنید بکار بردن دستگاه های فعال بدین معنی است که حداقل در 28 روز گذشته، این تعداد دستگاه به صورت فعال در حال استفاده از سیستم عامل بوده اند.
این خبر را از دست ندهید: گوشی های پرچمدار ویندوز ۱۰ مایکروسافت وارد می شوند,لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال

همتانطور که در بالا بدان اشاره کردیم، ویندوز 10 امروز بر روی پلتفرم های مختلفی اعم از دسکتاپ، لپتاپ، گوشی هوشمند، تبلت و… نصب شده است، از همین رو می توان دلیل موفقیت آن را به طور واضح مشخص نمود.

بد نیست بدانید که هدف مایکروسافت رسیدن به میزان نصب یک میلیاردی تا سال 2018 بوده است، عددی که مشخصا غیرواقع بینانه بوده و شرکت سازنده باید کمی از آرمان های رویایی خود دست بکشد.البته، این بدین معنی نیست که مایکروسافت هرگز نمیتواند به این موفقیت نائل آید، اما با یک حساب سرانگشتی بعید به نظر می رسد که تا مدت زمان مشخص شده یعنی حدود 1 سال و نیم دیگر، این موفقیت کسب شود.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آمار خیره کننده کاربران ویندوز ۱۱۰،۱۰ میلیون نفر

نظرات در مورد : جدیدترین آمار / موفقیت چشمگیر ویندوز 10 در پلتفرم های مختلف

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *