آمار خیره کننده کاربران ویندوز ۱۱۰،۱۰ میلیون نفر

windows 10 (1)

مایکروسافت در کنفرانس خود دست پر آمده بود و محصولات قدرتمندی را به عرضه نمایش گذاشت،همچنین در کنار این محصولات اخبار و اطلاعات مهمی نیز در اختیار رسانه ها قرار داد که از جمله آن ها اعلام این خبر بود که که تنها پس از ۱۰ هفته از زمان انتشار نسخه نهایی سیستم عامل ویندوز ۱۰،کاربران این پلتفرم بر روی بیش از ۱۱۰ میلیون دستگاه نصب کرده و در حال استفاده از آن هستند.

استفاده بالغ بر ۱۰۰ میلیون دستگاه از این سیستم عامل گواه خوبی بر استقبال بسیار خوب از نسخه جدید سیستم عامل محبوب ویندوز است.

windows 10 (2)Microsoft Edge،مرورگر جدید مایکروسافت نیز جای خود را میان کاربران ویندوز پیدا کرده است،یه طوری که تاکنون ۶۵۰ میلیون صفحه با این مرورگر باز شده است و این نشانی از آشتی دوباره مردم با مرورگر پیشفرض ویندوز است،دوستی ای که هیچ زمان در مورد IE (اینترنت اکسپلورر) رخ نداد!

مایکروسافت در انتهای این گزارش اعلام کرد که کاربران از برنامه های کاربردی نیز استقبال بسیاری به عمل آورده اند و از اواخر جولای تاکنون بیش از یک میلیارد بار از طریق دستگاه های ویندوز ۱۰ خود به اپ استور ویندوز سر زده اند.
حال باید دید با عرضه ویندوز ۱۰ برای موبایل با معرفی لومیاهای جدید،آمار استفاده کنندگان از این سیستم عامل نوپا چگونه خواهد بود.مطمئنا شاهد افزایش بیش از پیش کاربران وینفونی خواهیم بود.

 

منبع : cnet

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  جدیدترین آمار / موفقیت چشمگیر ویندوز 10 در پلتفرم های مختلف

نظرات در مورد : آمار خیره کننده کاربران ویندوز ۱۱۰،۱۰ میلیون نفر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *