ویندوز 10 از تکنولوژی FLAC پشتیبانی می کند

ویندوز 10

ویندوز 10 از تکنولوژی FLAC پشتیبانی می کند : سپتامبر گذشته خبرهایی از مایکروسافت و ورژن بعدی ویندوز، ویندوز 10 منتشر شد. این بزرگترین بازطراحی است که روی OS انجام می شود و قول داده است که تغییراتی فراتر از طراحی ظاهری ببینیم.

گام بعدی یکی از سنگین ترین کارهای تکنولوژی مایکروسافت است که یک عدد را در شماره ی ورژن رها کرده و نیازی به گفتن ندارد که یک تغییر عظیم رخ خواهد داد. چیزی که مایکروسافت 10 مامور به انجام آن شده است متحد کردن تجربه های OS در مقیاس بزرگ و مشخصا در پلتفرم های سخت افزاری متفاوت می باشد.

هم اکنون خبرهای جالبی از تیم توسعه ی مایکروسافت به گوش می رسد که توسط گابریل آول از طریق توییتر منتشر شده است. ظاهرا ویندوز 10 حمایت هایی برای پخش کلیپ صوتی FLAC ارائه خواهد داد که چیزی فراتر از انتظار است. اسکرین شات به طور واضحی ویندوز مدیا پلیر را نشان می دهد که لیستی از آهنگ های بدون اتلاف (تکنولوژی FLAC) در حال پخش است.

برای کسانی که با این تکنولوژی آشنایی ندارند ، FLAC نماد اختصاری کدک صوتی بدون اتلاف رایگان است که یک نوع کد کردن صوتی است. بدون اتلاف به معنای این است که کلیپ صوتی بدون فشرده سازی منتقل می شود و در نتیجه با کیفیت کامل به مقصد می رسد. تکنولوژی های مشابه زیادی وجود دارند اما FLAC فراگیرترین آن هاست و تقریبا جایگزین اختصاصی ندارد.

یک گام کلیدی دیگر برای مایکروسافت زود اعلام کردن این به روز رسانی بود که برای نرم افزار های بزرگ کمی غیر معمول به نظر می رسد. تاریخ انتشار ویندوز 10 هنوز مشخص نشده است و به نظر می رسد خیلی هم نزدیک نباشد.

اما پیش بینی می شود محیط جالب و جدیدی طراحی شده  که کاربر را به وجد می آورد. در 30 سپتامبر هنگام اعلام این خبر در سانفرانسیسکو مایکروسافت برنامه ی داخلی ویندوز 10 را راه اندازی کرد . این کار به نوبه ی خود راه جدیدی برای جذب کاربران و مهم تر از آن دریافت فیدبک قبل از انتشار نسخه ی نهایی است.

منبع : Gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  روش های مختلف برای رفع ارور This app can’t open ویندوز ۱۰

نظرات در مورد : ویندوز 10 از تکنولوژی FLAC پشتیبانی می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *