یک ساعت هوشمند خارق العاده برای شما

ساعت هوشمند

یک کمپانی تولید کننده دستگاه های هوشمند به تازگی ساعت هوشمند ای را طراحی کرده است که با سیتسم عامل ویندوز 8.1 کار میکند ، ارائه یک ساعت هوشمند با ویندوز 8.1 باعث شگفت زدگی طرفداران دستگاه های هوشمند شده است ، نام شرکت تولید کننده این ساعت هوشمند ، فیت بیت نام دارد. برای آشنایی با این ساعت هوشمند متفاوت با ما باشید.

از ویژگی های بارز این ساعت هوشمند می توان به بررسی وصعیت سلامت کاربر از جمله وضعیت ضربان قلب کاربر اشاره کرد ، گفتنی است وجه تمایز این دستگاه هوشمند با سایر ساعت های هوشمند سیتسم عامل ویندوز 8.1 آن است ، چرا که برای یک ساعت هوشمند استفاده از سیستم عامل ویندوز 8.1 مقداری عجیب و جالب است.

کمپانی فیت بیت در وبسایت رسمی خود اخبار مربوط به ساعت هوشمند ویندوزی خود را اعلام کرده است  اما جزییات بیشتر در مورد ساعت هنوز در سایت رسمی این شرکت قرار نگرفته است ، البته هنوز اطلاعاتی از اپلیکیشن های قابل کاربرد در این ساعت هوشمند اعلام نشده است ، این شرکت قبلا هم برخی از مدل های ساعت هوشمند خود را ارائه کرده بود که اغلب آنها کاربرد های سلامتی رو هم داشتند و سلامتی فرد رو چک میکردند ، میتوان گفت مسیر کاری این شرکت هم اکنون تولید ساعت های هوشمند مبتنی برسلامتی کاربران است.

شایان ذکر است قبلا برخی از ساعت های هوشمند این شرکت به دلیل برخی مشکلات توسط کاربران مورد انتقاد قرار گرفته بود ، که با رسیدگی مسئولین این شرکت ساعت های هوشمند موجود در بازار جمع آوری شد و حتی به برخی از کاربران که ناراضی بودند خسارت هم پرداخت شد.

نظر شما در مورد این ساعت هوشمند چی هست ؟ به نظر شما این ساعت هوشمند با استقبال کاربران تکنولوژی روبرو خواهد شد؟

منبع : slashgear.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  ساعت هوشمند GEAR LIVE سامسونگ

نظرات در مورد : یک ساعت هوشمند خارق العاده برای شما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *