ضعف‌های امنیتی اینتل ، علت ناامنی ویندوز 7

ضعف‌های امنیتی اینتل

ضعف‌های امنیتی اینتل ، علت ناامنی ویندوز 7 : ضعف های امنیتی ملت داون و اسپکتر ویندوز 7سبب شده است تا بیشتر از همیشه ، مایکروسافت را آسیب پذیر نماید.

به گزارش زوم تک به نقل از وب سایت هکر نیوز ، می توان گفت که از سال 1995 به  بعد در پردازنده های که به واسطه شرکت اینتل ساخته می شود ، ضعفها و موارد امنیتی اسپکتر و ملت داون کشف شده است که موجب شده تا هکرها این دسترسی را به اطلاعات ذخیره شده کاربران بر روی حافظه رایانه ها داشته باشند که البته  در رابطه با این موضوع نیز ، بحث های فراوانی وجود داشته است.

ویندوز 7 و ناامنی های آن

ضعف‌های امنیتی اینتل ، علت ناامنی ویندوز 7 : این حفره های امنیتی و ضعف ها به حدی بوده است که به هکرها این اجازه را میدهد که افزون بر سرقت کلمات و پسورد کاربران بتوانند هر گونه اطلاعاتی را که بر روی حافظه رایانه هایشان ذخیره می کنند را به سرقت ببرند و البته از آنها نیز سوءاستفاده نمایند. این میزان دسترسی سبب شده تا بتوانند به تراشه های دیگری نیز دسترسی داشته باشند که می توانیم به ای ام دی و ای آر ام نیز اشاره نماییم.

این ضعفهای امنیتی بر روی همه ی پردازنده های که سازندگان آنها شرکت های اینتل، ARM و AMD میباشند ، کشف گردیده است.

اخیرا توسط کارشناسان و متخصصان امنیت سایبری اینگونه اعلام شده که روزنه های مشهور به ملت داون و اسپکتر برای ویندوز 7 بیشتر از گذشته خطرناک هستند و کاربرانی که هم اکنون از این ویندوز استفاده می کنند باید بدانند که رایانه و دستگاه الکترونیکی شان دارای امنیت خوبی نیست و اگر بخواهیم به این میزان امنیت ، نمره ی بدهیم قطعا نمره پایینی را خواهد داشت.

همانطور که می دانید شرکت اینتل یکی از شرکت های است که  در ایالات متحده بوده و در زمینه های مثل کارت شبکه ، بلوتوث و حافظه های فلش ، مدارهای مجتمع و … فعالیت می کند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چگونه رمز کامپیوتر را باز کنیم ؟

نظرات در مورد : ضعف‌های امنیتی اینتل ، علت ناامنی ویندوز 7

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *