پادویش

فیلترینگ تلگرام به کجا رسید ؟ آیا تلگرام بعد از عید فیلتر می شود؟

فیلتر شدن تلگرام

فیلترینگ تلگرام به کجا رسید ؟ آیا تلگرام بعد از عید فیلتر می شود؟  تلگرام جز اپلیکیشن های است که طرفداران زیادی در سراسر جهان داشته است و اخیرا خبرهای زیادی در مورد فیلترینگ تلگرام شنیده می شود.

طبق آخرین خبرها بنابر گفته یکی از نمایندگان مجلس، توسط شورای عالی فضای مجازی فیلترینگ شبکه اجتماعی تلگرام صورت گرفته است اما مدیر عمومی مرکز ملی فضای مجازی این موضوع را رد نموده است.

دستور فیلترینگ تلگرام : آیا فیلترینگ تلگرام صحت دارد؟

محمد حسین پور ،اینگونه گفته است که توسط شورای عالی فضای مجازی تاکنون هیچ مصوبه ی برای فیلترینگ شبکه اجتماعی تلگرام صورت نگرفته است و در ادامه مدیرکل ارتباطات و روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی اینگونه می گوید که هر گونه مصوبه ی که توسط شورای عالی فضای مجازی تصویب شود تنها به واسطه مدیر آن اعلام عمومی خواهد شد و در  سایت مرکز ملی فضای مجازی و ریاست جمهوری  قابل مشاهده خواهد شد.

نماینده مجلس حمیده زرآبادی این گونه گفته است که فیلترینگ تلگرام توسط شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسیده است.

با این وجود باید منتظر ماند که آیا واقعا فیلترینگ تلگرام صورت می گیرد یا خیر؟ با اینکه می دانیم که تلگرام جز مشهورترین و پرکاربردترین برنامه های است که امروزه افراد زیادی از طریق آن کسب درآمد می کنند. بسیاری از فروشندگان و مدیران از قابلیت کانال تلگرام برای معرفی خودشان و محصولاتشان استفاده می کنند و در شناخت آنها به مشتریان نقش مهمی را ایفاء کرده است.

تلگرام قابلیت های متنوعی دارد و البته موضوع امنیت آن سبب شده تا کاربران آن را انتخاب کنند.شما می توانید با خیال راحت از تلگرام استفاده نمایید بدون اینکه نگران فاش شدن اطلاعات خود باشید.

آیا تلگرام بعد از عید و در سال ۹۷ فیلتر می شود؟ سرعت دریافت و ارسال اطلاعات نیز در تلگرام بسیار مهم است که کاربران می توانند در کوتاه ترین زمان متن ها، صوت ها و فیلم و … را با دیگر کاربران تبادل کنند.

چقدر از این مطلب خوشتان آمد ؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

نظرات در مورد : فیلترینگ تلگرام به کجا رسید ؟ آیا تلگرام بعد از عید فیلتر می شود؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *