آپارات از دسترس خارج شد ؟

آپارات فیلتر شد ؟

به گزارش زوم تک  ، این وب سایت در ساعات گذشته از دسترس خارج شد ، براساس گزارش های منتشر شده به نقل مدیرعامل وب سایت آپارات این وب سایت به دلیل تحریم های بین المللی از دسترس خارج شده است ، براساس این گزارش شرکت ارائه کننده خدمات دامنه این وب سایت را به دلیل حضورش در ایران تحریم کرده است ، این عامل مشکلی در نمایش این وب سایت داشته و در آی پی های ایران قابل مشهده نیست.

مدیر عامل آپارات دلیل اصلی از دسترس خارج شدن وب سایت آپارات را تحریم‌های بین‌المللی شرکت ثبت‌کننده‌ی دامنه دانسته و اعلام کرده است که شرکت ثبت کننده دامنه این دامنه را از دسترس خارج کرده است.

این اتفاق در ساعت گذشته انجام شد و بسیاری از کاربران این وب سایت از دسترس خارج شدن این دامنه را اعلام کردند که با پیگیری های انجام شده مشخص شد این وب سایت فیلتر نشده است و از طریق شرکت ثبت کننده دامنه محدود شده است ، براساس این گزارش گویا شرکت ثبت کننده دامنه هم هیچ اطلاعائی نسبت به قطع کردن دسترسی وب سایت به دامنه به مدیر سایت نداده است و بدون اطلاع قبلی این سایت از دسترس خارج شده است.

براساس گزارش های منتشر شده گویا مسئولان وب سایت آپارات در صدد هستند که دامنه این وب سایت را تغییر دهند.

محمدجواد شکوری مدیر مجموعه آپارت، در اکانت توییتر خود اینگونه اعلام کرد : « متأسفانه به‌دلیل اعمال تحریم‌های بین‌المللی از طرف شرکت ثبت‌کننده‌ی دامنه، آپارات بدون اطلاع قبلی ناگهان از دسترس خارج شد. در حال انتقال به شرکت ثبت دامنه‌ جدید هستیم. امیدواریم این فرایند بیش از یک روز زمان نبرد. کاش فقط درگیر تحریم بودیم.»

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر بخوانید  محمدجواد شکوری مقدم موسس آپارات و صبا ایده

نظرات در مورد : آپارات از دسترس خارج شد ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *