چرا مایکروسافت کینکت را از کنسول ایکس باکس حذف کرد؟

همانطور که در خبرهای گفته شده در زوم تک گفته بودیم مایکروسافت نسخه جدیدی از ایکس باکس را بدون کینکت منتشر کرده است. کینکت برای اولین بار به همراه ایکس باکس 360 عرضه شد اما هم اکنون در حال کم رنگ شدن نقش خودش در کنسول های گیم است.

مایکروسافت طبق اخباری که قبلا در زوم تک مشاهده کردید به دلیل کم کردن هزینه های خرید ایکس باکس ، کینکت را از کنسول های خود حذف کرد که قیمتی در حدود 399 دلار برای هر کنسول در نظر گرفته شده است که نسبت به نسخه های قبلی 100 دلار ارزان تر شده است . اما این واقعا مردم را به سمت خود جذب میکند ؟

از زمانی که ایکس باکس وان سال گذشته معرفی شد ، فروش این کنسول کمکی به شرکت مایکروسافت نکرد که یکی از دلایل این ، قیمت بالای آن گفته شده است. اما حالا این شرکت در تلاش است تا با این کار مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند و مایکروسافت به مشتریان خود اجازه داده است تا بدون هیچ دانش و فهمی به قیمت دستگاه نگاه کنند.

مایکروسافت از اول می دانسته است که بسته بندی ایکس باکس و کینکت در کنار یکدیگر بسیار مهم است که اگر سنسور کینکت بسیار موفقیت آمیز باشد ، توسعه دهندگان به این نکته پی می بردند که کنار هم بودن این دو دستگاه برای مشتریان بسیار مهم است.

اما تصمیم بر آن شده است که کینکت از ایکس باکس وان جدا شود و حالا کینکت یک وسیله بسیار معمولی است که توسعه دهندگان حتی این دستگاه را گارانتی نخواهند کرد این بدین معنی است که باید کم کم از کینکت خداحافظی کنیم.

slashgear

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر بخوانید  توقف تولید کینکت توسط مایکروسافت

نظرات در مورد : چرا مایکروسافت کینکت را از کنسول ایکس باکس حذف کرد؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *