با این تیشرت ساختار درونی بدنتان را ببینید

دیدن آن سوی اشیاء

پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از آن ها، رفته رفته حریم خصوصی افراد را با تهدید رو به رو ساخته است، به طوری که این موضوع برای کاربران تبدیل به یک دغدغه شده است.شبکه های اجتماعی به عنوان بهترین نمونه و مثالی است که می توان برای این مورد به میان آورد، دنیایی که گستره اش به اندازه کل کشوره است، اما تنها در یک گوشی هوشمند جای می گیرد.

مورد دیگری که محققان مدت ها در جستجوی آن بوده اند، ابداع لنزی برای تماشا کردن آن سوی اشیاء است، اختراعی که به طور حتم حریم خصوصی را به طور مشتقیم نشانه می رود.دیدن آن سوی اشیاء می تواند به تماشای ساختار درونی انسان ها اشاره داشته باشد، موضوعی که اخیرا توسط استارتاپ کوریسکوپ دنبال شده است.آن ها یک تیشرت به همراه اپلیکیشنی طراحی کرده اند که از طریق آن قادر خواهید بود تا به ‌صورت مجازی دنیای درون بدنتان را تماشا کنید.

دیدن آن سوی اشیاءاین تیم خلاق هدف خود از تولید این تیشرت را در وحله اول، آموزشی قلمداد کرده و مدعی شده اند که راهی که آن ‌ها شروع کرده ‌اند درنهایت به ‌سوی ساخت ابزارهای واقعیت مجازی در حوزه پزشکی ختم خواهد شد و این اولین محصول ازاین ‌دست است.

16-3-4-165325d6ae13adbc672f92f0998ebb6923763f_originalامکانی که اکنون توسط این تیم برای کاریران مهیا شده این است که با نصب اپلیکیشن رایگان و قرار دادن موبایل یا تبلت یا از طریق یک VR/ واقعیت مجازی محتویات درون شکم را به‌ صورت آموزشی مشاهده کنند.
اپلیکیشن با آی او اس، اندروید و هر نوع موبایل و تبلتی کار می‌کند و با اتصال به واقعیت مجازی سامسونگ به‌ صورت 360 درجه تصاویر را نشان خواهد داد.

16-3-4-165444923ca009c70628639d4ac41c1a042ef4_originalآینده چنین ایده خلاقانه ای این است که پزشکان با قراردادن ابزار واقعیت مجازی خواهند توانست درون شکم مریض خود را دیده و بر اساس آن نسخه بنویسند! تنها کافی است لباس مخصوص به شما پوشانده شود!

منبع : digitaltrends

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با این تیشرت ساختار درونی بدنتان را ببینید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *