پادویش

نمایش مطالب مرتبط به همراه عکس در وردپرس

مطالب مرتبط همرا با عکس در وردپرس

نمایش پست های مرتبط، از جمله روش هایی است که شما می توانید به کاربر کمک کنید تا مطالب دیگر را به کاربر نمایش دهید. ساختار مطالب مرتبط به این صورت است که در پایین پست، مطالب مرتبط با آن پست را به کاربر نمایش می دهید. نحوه تشخیص مرتبط بودن پست را نیز می توانید بر اساس دسته بندی و یا برچسب ها می باشد.

توجه داشته باشید که به منظور تاثیرگذاری بیشتر، اگر نمایش پست های مرتبط همراه با تصویر باشد به مراتب بهتر خواهد بود. در ادامه، قطعه کد های مربوطه را بررسی خواهیم کرد.

به منظور اضافه کردن قابلیت نمایش پست های مرتبط، کافیست تا قطعه کد زیر را به فایل single.php قالب خود اضافه کنید. فایل Single.php، وظیفه نمایش محتوای پست را به عهده دارد.

متن کد های زیر رو میتونید از اینجا در قایل تکست دانلود کنید .

نمایش مطالب مرتبط به همراه عکس در وردپرس

در قطعه کد بالا، پست های مرتبط به همراه تصاویرشان بر اساس برچسب های مرتبط نمایش داده می شود. عملکرد شناسایی نیز به این صورت است که در یک حلقه کلمات کلیدی مشترک را بررسی می کند و در صورت تشابه برچسب ها، پست مربوطه را در بخش پست های مرتبط نمایش می دهد.حال اگر بخواهیم پست های مرتبط را بر اساس دسته بندی نمایش دهیم، به چه صورت می بایست عمل کنیم؟ کافیست تا قطعه کدی که در ادامه آمده است را به فایل Single.php اضافه کنید.

نمایش مطالب مرتبط به همراه عکس در وردپرس

شما می توانید این کد ها را بصورت کامل از اینجا دانلود نمایید .

در قطعه کد بالا، ابتدا شناسه دسته بندی پست فعلی را انتخاب کرده و سپس، سایر مطالب موجود در آن دسته را استخراج کرده و در قسمت مطالب مرتبط نمایش می دهد.

معرفی منابع آموزشی ویدئویی وردپرس: این مقاله توسط هیات تحریریه فرادرس، برای انتشار در وب‌سایت زومتک ارسال شده است. بخش مهمی از صدها ساعت آموزش تخصصی منتشر شده در فرادرس، به موضوع آموزش وردپرس، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و داده کاوی اختصاص دارد و منبعی بسیار مهم، برای دانشجویان فنی و مهندسی به شمار می‌آید.

مجموعه کامل آموزش های ویدئویی وردپرس (به زبان فارسی) – کلیک کنید

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مقایسه ووکامرس و Easy Digital Downloads

نظرات در مورد : نمایش مطالب مرتبط به همراه عکس در وردپرس

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *