پادویش

مرگ در این بازی راه برگشتی نخواهد داشت

Upsilon Circuit

undo ، Play Again ، Continue
این ها گزینه هایی هستند که همیشه خیال ما را در بازی ها راحت می کنند و ما به اتکا آن ها ترسی از مردن نخواهیم داشت،پس با سرعتی دیوانه وار به رانندگی،هجوم به دل دشمن،ترکاندن نارنجک زیر پای خود،پرش از ارتفاع و امثال این کارها می پردازیم چون می دانیم در دنیای بازی مرگی در کار نخواهد بود و به کمک گزینه های بالا که حداقل یکی از آن ها در منوی بازی ها یافت می شود می توانیم از نقطه ای که خود را به کشتن داده ایم یا کشته شده ایم بازی را شروع کنیم!!

اما بهتر نیست کمی این بازی ها طبیعی تر به نظر برسند؟ یک بازی رایانه ای حقیقی که هنگام مرگ باید از اول شروع کنید!
البته بازی هایی مثل Diablo هستند که در آن کاراکترهایی سخت و قدرتمند وجود دارند که هنگامی که آن ها به قتل می رسند مرده باقی می‌مانند و تمام پیشرفت و دارایی‌های شما از بین می‌رود.
البته در Diablo شما می‌توانید شخصیت جدیدی انتخاب و بازی را دوباره از نو شروع کنید.این یک بازی است که اگر چه شخصیت شما از بین می رود اما بازی همچنان باقی می ماند.البته این بازی کاملا رایگان است و تنها چیزی که انگار هدف آن است وقت شماست که آن را مستقیما نشانه می رود!

اما در Upsilon Circuit شرایط به طرز وخیم تری است.

Upsilon Circuitدر این بازی اگر شخصیت شما بمیرد،دیگر هیچ‌ وقت نمی‌توانید آن را بازی کنید.این بازی به طوری است که وقتی شخصیت شما می‌میرد، نه تنها مرده باقی می‌ماند، بلکه شما دیگر نخواهید توانست آن بازی را بازی کنید. البته ذکر این نکته نباید فراموش شود که Upsilon Circuit رایگان است،بنابراین مثل بازی Diablo در این میان تنها چیزی که هدر می‌رود وقت‌تان است.

Upsilon Circuitاین بازی یک نوع گیم پلی Deathmatch دارد که دو تیم چهارنفره با یک دیگر به مبارزه می پردازند. توسعه دهنده این بازی امیدوار است بازی کنندگان خطرات و عواقب آن را درک کرده و با در نظر گرفتن این موضوع Upsilon Circuit را بازی کند.
Calvine Globe،توسعه دهنده این بازی می گوید “آنچه که من امیدوارم اتفاق بیفتد این است که تجربه‌ی بازی تکامل پیدا کند و کسانی که بیشتر از همه در بازی عمر می‌کنند برای همان یک جان ارزش قائل باشند چون یک زندگی اهمیت فوق العاده ای می خواهد”
این بازی هم اکنون در گام های اولیه توسعه قرار دارد.

منبع : polygon

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مرگ در این بازی راه برگشتی نخواهد داشت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *