پادویش

اپلیکیشن Tossup ، کمک در تصمیم های گروهی

ماهیت اپلیکیشن Tossup

چت کردن در گروه گیج شدن و سردرگمی را نیز به همراه دارد مخصوصا وقتی که کسی دنبال جواب خود در انبوه پیامهاست . مایکروسافت امید دارد تا با اپلیکیشن جدیدش این سردرگمی را برطرف کند . اپلیکیشن Tossup به شما این امکان را میدهد تا دوستان , خانواده و یا همکاران خود را به گروه دعوت نموده و برنامه های خود را در کنار یکدیگر مرتب کنید . این اپلیکیشن به شما کمک میکند تا تصمیمات راحت تر و بهتری را با اطرافیان خود بگیرید . این اپ موقتا در دسترس دیوایس های آیفونی و اندرویدی ایالات متحده و کاناداست البته موقتا . tossup  به طرز عجیبی اختلاف در بین تصمیمات را از بین میبرد . در اصل هویت اصلی این اپلیکیشن این است که شما با ارتباط ساده با اطرافیانتان و وقت گذاشتن قابل ملاحظه به تعامل با دوستان پرداخته و به سبب آن جدول برنامه هایتان را تنظیم کنید .

برنامه ریزی کار ها توسط Tossup

مایکروسافت Tossup را این گونه توصیف میکند که با برنامه ریزی قبلی فرصت های از دست رفته ی زیادی را در محل کار و محیط زندگی نداشته باشیم . این اپ به شما کمک میکند تا تصمیمات و برنامه ریزی هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید و آنها به آن امتیاز داده و انتخاب های دیگری را به شما پیشنهاد کنند . خیلی از افراد لذت انتخاب تصمیم و برنامه ریزی درست با مشورت کردن از دیگران را چشیده اند و میدانند که چه قدر به نفعشان است . همچنین آنها دیگر نیازی ندارند تا با سر زدن به سایت های متعدد این حوزه و ایمیل زدن به آنها و از همه بدتر منتظر ماندن برای جواب دادن زمان زیادی را سپری کنند . شما با این نرم افزار قادر خواهید بود حتی یک اتفاق را از پیش تنظیم کنید . مثلا رستوران و ساعت رفتن به آن را در گروه اعلام کنید و اطرافیانی که در گروه هستند درباره ی آن نظرهایشان را داده و شما را حتی منصرف کنند . همچنین اگر برای رسیدن به جوابتان عجبه دارید میتوانید با اضافه کردن ساعت به زیر تصمیمتان به مردم بفهمانید که جواب زود میخواهید .

رضایت از اپلیکیشن در بین کاربران

بیشتر پذیرندگان برای تست این اپلیکیشن از دانشگاه سیاتل و دانشگاه سانتاکلارا از کالیفرنیا بودند . به خوبی کارکنان مایکروسافت آنها نیز دوستان و خانواده ی خود را به گروه دعوت کرده نظرشان را دادند . سازندگان این اپ سعی کرده اند نظرات داده شده را در اپلیکیشن بگنجانند برای مثال ساخت نشان دهنده ی تقویم و چیننده ی روزها . یکی از دانشجویان گفت که قسمت مورد علاقه ی من همین سفارشی سازی است . برای مثال اپلیکیشن این اجازه را به شما میدهد که عکس خودتان را آپلود کرده و سوالات خود را بپرسید او میگوید که تیمش همه روزه از این اپ استفاده میکنند .

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اپلیکیشن Tossup ، کمک در تصمیم های گروهی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *