واتساپ برای پشتیبانی از انتظار تماس در iOS، تنظیمات حریم خصوصی جدید دریافت می کند

به تازگی پیامرسان قدرتمند واتساپ، بروز رسانی های مهم و جذابی را برای کاربران خود ارائه داده است. یکی از این بروز رسانی ها که با استقبال کاربران نیز روبرو شد، قفل اثر انگشت این برنامه بود. مدتی پیش اما بروز رسانی مهمی برای کاربران iOS در نظر ارائه شده که در ادامه این مقاله به توضیح آن میپردازیم، با زوم تک همراه باشید.  واتساپ بی سر و صدای یکی دیگر از مهم ترین برنامه های خود را اجرا کرده است که ویژگی های جدیدی به همراه دارد. تنظیمات جدید حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی از انتظار مکالمه، ویژگی های برجسته این بروز رسانی هستند، اما تغییرات دیگری نیز به این بروزرسانی امروز اضافه شده است. به عنوان مثال، یک صفحه بروز رسانی چت ها هم اکنون برای کاربران واتساپ در آیفون در دسترس است که باید اسکن سریع پیام ها را آسانتر کند. علاوه بر این، کاربران واتساپ میتوانند در هنگام استفاده از حالت VoiceOver پیام هایی را مستقیماً از صفحه کلید بریل ارسال کنند. پشتیبانی در انتظار تماس نیازی به توضیح ندارد، طبق این ویژگی واتساپ برای پشتیبانی از انتظار تماس در iOS، تنظیمات حریم خصوصی جدید دریافت می کند به این صورت که اگر در حال تماس با شخص دیگری هستید، میتوانید تماس ورودی دیگری از واتساپ را بپذیرید.

واتساپ برای پشتیبانی از انتظار تماس در iOS، تنظیمات حریم خصوصی جدید دریافت می کند

در ادامه، تنظیمات حریم خصوصی جدیدی را که در واتساپ برای iOS پیدا می کنید، به شما این امکان را میدهد که کنترل کنید چه کسی میتواند شما را به گروه ها اضافه کند، شما میتوانید این تنظیمات جدید را در مسیر زیر پیدا کنید :

Settings / Account / Privacy / Groups

به خاطر داشته باشید که ادمین ها میتوانند از به بعد کاربران را با ارسال دعوت نامه خصوصی به گروه خود دعوت کنند. این نسخه از واتساپ را به همراه این ویژگی های جدید میتوانید با بروز رسانی این پیام رسان از اپ استور برای iOS دریافت کنید تا این ویژگی های و پیشرفت ها را دریافت کنید.

واتساپ برای پشتیبانی از انتظار تماس در iOS، تنظیمات حریم خصوصی جدید دریافت می کند

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  Final Fantasy VII حالا برای iOS

نظرات در مورد : واتساپ برای پشتیبانی از انتظار تماس در iOS، تنظیمات حریم خصوصی جدید دریافت می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *