آنتی ویروس پادویش

امشب ماه سرخ رنگ خواهد شد

امشب ماه سرخ رنگ خواهد شد

شاید تا کنون راجب پدیده سرخ شدن ماه شنیده باشید. این پدیده بسیار نادر است و هر چند دهه یکبار رخ میدهد. این رویداد با نام ابرماه گرفتگی شناخته میشود و همانطور که اشاره کردیم ماه در آسمان به رنگ سرخ در میاید. البته امشب در کنار پدیده ابر ماه گرفتگی خسوف هم رخ میدهد که به جذابیت های آن میافزاید.

ناسا در این رابطه اعلام کرده مدت زمان رخ داد ابرماه گرفتگی امشب ، یک ساعت و یازده دقیقه میباشد. بر اساس اطلاعاتی که در وبسیات ناسا منتشر شده است . این پدیده از ساعت 3:30 امشب یه به طور دقیق تر صبح دوشنه به وقوع خواهد پیوست.

پیش از اینها این رویداد،شوم و عملی شیطانی شناخته میشد اما حال مشخص شده که  اتفاق بسیار عادی میباشد و هیچ مشکلی در وقوع آن وجود ندارد. پدیده نادر ابر ماه گرفتگی ، امشب در اروپا ، قاره ی آمریکا، آفریقا و غرب آسیا دیده میشود و نوبت بعدی رخ دادن آن سال 2033 خواهد بود. بنابراین برای اینکه سرخ شدن ماه را از دست ندهید امشب میتواند آن را مشاهده کنید.

در ایران ، این پدیده کمی پیش از طلوع خورشید روی خواهد داد. لازم به ذکر است که این پدیده در مناطق غربی بدون نیاز به تجهیزات قابل مشاهده میباشد اما در باقی نقاط کشورمان به تجهیزات مخصوصی نیاز است.

4.3/5 - (46 امتیاز)

نظرات در مورد : امشب ماه سرخ رنگ خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *