سامسونگ وجود نسخه ی Active Galaxy S7 را تایید کرد

گوشی Galaxy S7 Active

همانطور که دیدیم شرکت سامسونگ پرچمداران سری Galaxy S7 خود را چند هفته ی پیش در کنفرانس جهانی موبایل معرفی نمود ، اگر خاطرتان باشد سامسونگ در گذشته نسخه های متفاوتی را از پرچمداران خود تولید می کرد ، برای مثال در مورد Galaxy S5 ، شرکت سامسونگ نسخه هایی موسوم به S5 Mini ، S5 Sport ، S5 Plus و S5 Active را به انتخاب های کاربران اضافه نمود ، در مورد پرچمداران سال گذشته ی خود شرکت سامسونگ مقداری این تنوع نسخه ای را محدود تر کرد و به جز نسخه های اصلی دو نسخه ی S6 Active و S6 Edge + را به بازار عرضه نمود.

نسخه ی Active همیشه همان نسخه ی اصلی گجت می باشد که مقداری مقاوم سازی می شود و معمولا به استانداردهای ضد آب ، ضد گرد و غبار و دیگر استاندارد هایی از این دست مجهز می گردد.

آقای اوان بلس که همگی به موثق بودن افشاگری هایش در حوزه ی فناوری ایمان داریم ، هفته ی گذشته در حساب توییتر خود خبر از ساخت نسخه ی Active گوشی Galaxy S7 داد و امروز شرکت سامسونگ به نوعی وجود این نسخه از پرچمدار امسال خود را تایید نمود ، و با توجه به لیستی که SamMobile منتشر نموده معلوم می گردد که ساخت این نسخه ی سرسخت و چکش خوار از Galaxy S7 در دستور کار شرکت قرار دارد.

بنابر افشاگری های آقای اوان بلس انتظار می رود که Galaxy S7 Active به گواهینامه های نظامی مجهز گردد، همانطور که می دانیم پرچمداران امسال سامسونگ ضد آب و ضد گرد و غبار هستند و در صورتی که به گواهینامه ی نظامی مجهز شوند دیگر نگرانی ای از بابت ، تغییرات فشار هوا ، نفوذ رطوبت ، نمک ، شوک های لرزشی ، و دیگر مسائلی که در این گواهینامه پشتیبانی می شوند نخواهیم داشت.

هنوز نمی توان تاریخ رسمی ای برای انتشار این گوشی ارائه داد و در اولین فرصت تاریخ رسمی انتشار آن را برایتان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ وجود نسخه ی Active Galaxy S7 را تایید کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *