آنتی ویروس پادویش

ترسناک ترین صدای جهان

The world's most scary sound

ترسناک ترین صدای جهان : آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر در شهرمحل زندگی تان صدای عجیب و وحشتناکی را بشونید چه خواهید کرد؟ صداهای عجیبی همیشه مثل هم نخواهند بود و گاه ممکن است ساده باشد و گاه وحشتناک و ترس برانگیز. قطعا برای هر صدای که شنیده شود دلیلی وجود دارد.در دنیای که ما زندگی می کنیم روزانه صداهای متنوعی را می شونیم از صداهای ضعیفی مثل صدای پرندگان و صداهای بلندی مثل صدای بوق کامیون ها.

صداهای عجیب در آستارا و یزد

ترسناک ترین صدای جهان : چند سالی است که در نیمکره شمالی زمین صداهای عجیب و غریبی از آسمان شنیده شده است که سبب ایجادترس  و دلهره در مردم شده ولی هنوز علت آن مشخص نشده است.سوئد و کانادا جز کشورهای هستند که بیشترین آمار را در شنیدن این صداها داشته اند و این صداها به حدی تاثیر گذاشته است که در خبرها و شبکه های ملی کشورها در مورد آن صحبت شده است.برخی از مردم در روستایی دربند در آستارا نیز گفته اند که از این صداهای عجیب و وحشتناک شنیده اند و البته اخیرا یزدی ها نیز از شنیدن این صدا در شهرشان خبر می دهند.

طبق گفته های ناسا ، این صداها به دلیل برخورد ابرها در ارتفاع های زیاد می باشد که به دلیل تماس امواج و الکترون ها و فوتون های رسیده از خورشید است که در میدان مغناطیسی زمین گرفتار شده اند و سبب بالا رفتن فشار می شوند و البته عده ی نیز بر این باورند که این صداها به ازمایش سلاح هارپ مرتبط می شود.

اما در دنیا صداهای دیگری نیز وجود دارد که با نام ترسناک ترین و عجیب ترین صدای جهان شناخته می شود و این صداها ناشی از صدایی از اعماق اقیانوس،گروه کر متشکل از آبزیان ،آهنگ زمین، آوای نورهای شمالی و جنوبی،صدای غول گازی منظومه شمسی، صدایی در دوردست های کیهان می باشند.

آیا مقاله ترسناک ترین صدای جهان برای شما مفید بود ؟ منتظر نظرات سازنده شما هستیم . می توانید مقاله صدای عجیب آسمان را هم بخوانید.

مقالات مرتبط :

 آزمایش هارپ در ایران

هارپ چیست ؟ | آیا هارپ باعث زلزله می شود ؟

بیشتر بخوانید  شناسایی مناطق زلزله خیز تهران

سلاح هارپ در ایران

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : ترسناک ترین صدای جهان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *