آنتی ویروس پادویش

رکورد ال جی برای طولانی‌ترین صف سلفی دنیا ثبت کرد.

رکورد ال جی برای طولانی‌ترین صف سلفی دنیا ثبت کرد. زوم تک

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ال جی این شرکت طولانی‌ترین صف عکس سلفی در یک مکان را از آن خود کرد ، براساس این خبر بیش از 2500 نفر در شهر مکزیکوسیتی در یک مکان جمع شده و تصاویر سلفی با پرچمدار جدید ال جی گرفتند . گوشی جدید ال جی یعنی ال جی جی 4 در این ثبت رکورد نقش کلیدی را ایفا کرد.

رکورد ال جی برای طولانی ترین صف عکس سلفی در مکزیکوسیتی

رکورد ال جی برای طولانی‌ترین صف سلفی دنیا ثبت کرد. زوم تک

این رکورد با حضور بیش از 2500 نفر برای ثبت عکس سلفی در نزدیکی قلعه تاریخی چاپولتوپک در مکزیکوسیتی انجام گرفت . در ثبت این رکورد جی 4 در این دو ساعت توانست در مجموعه 746 عکس سلفی گروهی و انفرادی را ثبت نماید ، این در حالی است که در ماه گذشته تعداد عکس گرفته شده انفرادی و گروهی 531 بود ، جی 4 با گرفتن این تعداد عکس سلفی توانست این رکورد را بشکند.

نظر نماینده گینس در این رویداد سلفی

این رکورد توسط الکس انگرت نماینده سازمان رکورد جهانی گینس ثبت گردید وی درباره این رویداد اعلام کرد ، حضور 2500 نفر در محل برگزاری این رویداد و گرفتن 746 عکس سلفی بسیار شگفت آور بود ، چرا که این رکورد با بیش از 200 نفر اختلاف نسبت به رکورد قبلی ثبت گردید.

رکورد ال جی برای طولانی‌ترین صف سلفی دنیا ثبت کرد. زوم تک

این رویداد جالب تکنولوژیکی با مسئولیت دنیل آگوئیلار نماینده ال جی در این رویداد انجام گرفت وی در مورد این رویداد جالب گفت :  "با  توجه به نرخ هر عکس سلفی در زمان  10 ثانیه ، که نیازی به شارژ مجدد یا تعویض باطری در G4 وجود نداشت این رکورد امکان پذیر شد . در این رویداد پس از گرفتن 746 تصویر سلفی هنوز شارژ G4 تمام نشده بود ، اما افراد شرکت کننده در این رویداد تمام شد. "

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رکورد ال جی برای طولانی‌ترین صف سلفی دنیا ثبت کرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *