اولین خودروی تولید شده توسط پرینتر 3 بعدی

پرینتر های سه بعدی را که همه می شناسید. پرینتر هایی که می توان با آن ها هر چیزی را که در ذهن دارید بسازید. از بینی مصنوعی گرفته تا خودرویی که امروز به شما معرفی می کنیم. 

پرینترهای سه بعدی را بی شک می توان انقلابی بزرگ در عرصه ی فناوری و تکنولوژی به حساب آورد.

اولین خودروی ساخته شده توسط پرینتر 3 بعدی:

1591790-9287-b

مدتی قبل اولین خودرویی که توسط پرینتر سه بعدی ساخته شده بود وارد خیابان ها شد خودرویی که کسی فکر نمی کرد پرینتر های سه بعدی بتوانند به این زودی آن را بسازند ولی این اتفاق افتاد و اولین خودرو زود تر از آن چه که دیگران فکرش را هم می کردند توسط پرینترهای سه بعدی ساخته و وارد خیابان ها شد.

ساخت این خودرو دو روز زمان لازم دارد پس از آن که کار پرینتر سه بعدی تمام شد تکنسین های ماهری قطعات اصلی دیگر مانند موتور الکتریکی، باتری، شیشه ها و…. را بر روی خودرو نصب می کنند

بدنه ی این خودرو از جنس کربن تقویت شده می باشد که هم سبک و هم مقاوم و محکم است.

اگر تولید این خودرو ها به دلیل سفارش زیاد مردم به تولید انبوه برسد و تعداد پرینتر هایی که می توانند این نوع خودرو ها را تولید کنند افزایش یابد صنعت خودرو سازی دچار تغییر و تحولی شگرف خواهد شد.

فکرش را بکنید هر ایده ای که در زمینه خودرو دارید را می توانید به کارخانه های خودرو سازی سفارش دهید تا برایتان بسازند سپس دو روز بعد همان خودرویی را سوار می شوید که ایده ی خودتان است.

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  علت جوش آوردن ماشین

نظرات در مورد : اولین خودروی تولید شده توسط پرینتر 3 بعدی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *