سامسونگ در کنفرانس IFA 2014 :یک میلیارد “خانه آینده” در راه است.

خانه های هوشمند آینده

سامسونگ در کنفرانس IFA 2014 :یک میلیارد "خانه آینده" در راه است. 

به گزارش گروه علم و فناوری زوم تک به نقل از سامسونگ ، یک میلیارد خانه از جنس تکنولوژی در راه است ، گفتنی است پیشتازان تکنولوژی جهان به دنبال ارائه خانه های پیشرفته آینده هستند ، Home of the Future اصطلاحی است که روی این خانه های آینده گذاشته شده است.

Home of the Future ایده‌ای است که براساس آن منازل آینده براساس نیاز های هر خانواده طراحی خواهد شد .این منازل ، خانه‌هایی هوشمند، متناسب با علائق و نیازهای خاص ساکنان آن‌ها طراحی می شود.

بی.کی. یون مدیر عامل کمپانی سامسونگ در این حوزه گفت : شرکت های تولید کننده محصولات الکترونیکی مصرفی باید در راه ساخت خانه‌های آینده و با توجه به  نیازهای مردم و مطابقت آن با سبک زندگی افراد طراحی و اجرا شوند. 

ایشان افزودند: " خانه آینده موضوع تکنولوژی ما نیست، موضوع هوشمند بودن آنهم نیست. موضوع اصلی انسان محور بودن تکنولوژی هایی است که ما مورد استفاده قرار میدهیم. تکنولوژی که به طور جداگانه در پشت صحنه باشد و در مواقع مورد نیاز ، نیاز مصرف کننده را تامین نماید. "

مدیر عامل وقت سامسونگ در کنفرانس جهانی IFA 2014 در برلین که یکی از سخنرانان بود افزود : "خانه های آینده به کمک 3 روش زیر می تواند نیاز های مصرف کنندگان را تامین نماید.

گام نخست: در ابتدا مسائل پیچیده تکنولوژی باید با زبان ساده و قابل درک باشد برای کاربر

گام دوم: زندگی افراد و مصرف کننده را باید شناخت ، براساس نیاز او خانه ای در شان وی طراحی کرد.

گام سوم : که به شکلی واکنش گرایانه با نیازهای مصرف کننده  مطابقت داشته باشد و بدون اینکه مورد سؤال واقع شود . پیشنهادات ارائه شوند.

یون اضافه کرد: "نمی‌خواهیم شرکت سامسونگ فقط به عنوان یک شرکت صاحب تکنولوژی در یادها ماندگار شود، بلکه این ماندگاری بخاطر خلق تجربیاتی ویژه در باشد ، در زندگی امروزی ، نوآوری واقعی بر مردم و نیازهای پویا و سبک زندگیشان متمرکز است"

سامسونگ به عنوان یکی از پیشتازان محصولات الکترونیکی، از ثدرت تحقیقاتی و نوآوری 6 آزمایشگاه تحقیقات سبک زندگی، 6 تیم نوآوری در محصولات و 6 مرکز طراحی در جهان برای جامع عمل پوشاندن خانه های آینده خبر داد.

بیشتر بخوانید  آشنایی بیشتر با نوت ادج

 سامسونگ در این راستا بتازگی اسمارت تینگز  (SmartThings) را خریداری کرد. این کمپانی در عرض دوسال توانست ، بیش از هزار محصول و هشت هزار اپلیکیشن طراحی نماید و به عنوان یکی از پیشتازان این عرضه تبدیل شود.

خانه های آینده، نه تنها صنایع مربوط به فناوری‌های پیشرفته را بسوی تحول پیش می راند، بلکه بستر اشتغال های نوین هم خواهد شد. از دیگر اهداف این خانه ها افزایش ایمنی و بازدهی انرژی می باشد . 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ در کنفرانس IFA 2014 :یک میلیارد “خانه آینده” در راه است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *