دوربین پشت گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus دوازده مگا پیکسلی است

دوربین پشت گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus 12 مگا پیکسلی است.

یکی از مهمترین اخبار منتشر شده راجع به مشخصات گوشی های Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus، دوربین 12 مگا پیکسلی ست که قرار است در پشت هر دو مدل نصب شود. این دوربین ها مسلما خیلی با کیفیت تر از دوربین های 8 مگا پیکسلی خواهد بود که روی Apple iPhone 6 Plus و Apple iPhone 6 پیدا می کنید. آخرین ورژن این شایعات از داخل خود شرکت اپل می آید که با خبرگذاری Business Insider صحبت کرده است.

منبع خبری ما می گوید که اپل برای این مدل های جدید لنز های 5 عنصره سفارش داده است. گفته می شود که قطعات این دوربین ها در حال تولید انبوه هستند. با توجه به این که طبق گزارشات قرار است اپل در روز 9 ام سپتامبر از گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus  رو نمایی کند، این که اپل شروع به تولید این قسمت کرده، خبر خوبی ست.

هر عنصر شبیه به یک لنز جدا گانه است. زمانی که این عناصر در کنار یکدیگر قرار می گیرند، به دوربین اجازه می دهند تا با دقت بیشتری تصویر برداری کند. این عناصر در واقع از پلاستیک ساخته می شوند و هر کدام فقط 1 دلار قیمت دارند. مسلم است که اپل با روکش شیشه ی کبود، از این لنز ها در برابر خراشیدگی محفاظت می کند. اما این لنز های دوربین 5 عنصره عقب تر از لنز های 6 عنصره ای هستند که در دوربین برخی از محصولات اندرویدی به کار رفته است. برای مثال، گوشی OnePlus 2 یک لنز 6 عنصره روی دوربین پشت 13 مگا پیکسلی خود دارد. این موضوع باعث می شود تا نور بیشتری وارد دوربین شود و تصاویر واضح تری گرفته شود. همچنین به دوربین اجازه می دهد تا در شرایطی که نور کم است، تصاویر بهتری بگیرد.

برای کاربران آیفون، خبر های خوبی داریم. اپل گفته که در نظر دارد برای مدل های آیفون 7 در سال 2016، از لنز های 6 عنصره روی دوربین خود استفاده کند. اما آیا تا آن موقع لنز های 7 عنصره وارد بازار خواهند شد.

 دوربین پشت گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus 12 مگا پیکسلی است.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی iPhone 6c 9 ، به همراه iPhone 6s و 6s Plus عرضه می شود

نظرات در مورد : دوربین پشت گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus دوازده مگا پیکسلی است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *