دو مدل مک بوک پرو جدید بین سپتامبر تا نوامبر عرضه می شوند

دو مدل مک بوک پرو جدید بین سپتامبر تا نوامبر عرضه می شوند

شرکت اپل براساس گزارش ها قصد دارد سال جاری دو مدل مک بوک پرو را با نام مک بوک پرو 14 و 16 اینچی رونمایی کند. تاکنون شایعاتی درباره آنها دریافت کردیم و حال بلومبرگ اطلاعات جدیدی درباره زمان رونمایی آنها فاش کرد.

گزارش جدید مارک گورمن از بلومبرگ اعلام کرده است که MacBook Pro جدید در ماه های سپتامبر تا نوامبر اعلام خواهد شد. این دوره از این انتظار که MacBook Pro 14 و 16 اینچی در Q3 وارد تولید می شود ، برآورد می شود. انتظار می رفت این جفت رایانه زودتر راه اندازی شود اما به دلیل عوارض نمایشگر miniLED به تعویق افتاد.

گزارش شده است که این عوارض با تامین کننده جدید miniLED Osram Opto Semiconductors مرتب شده است. با این وجود انتظار می رود تولید انبوه مک بوک پرو 14 و 16 اینچی به تأخیر بیفتد ، بنابراین ممکن است دستگاه ها برای خرید تا اوایل سال 2022 به طور گسترده در دسترس نباشد

Pro جدید با طراحی کاملاً جدید ، نمایشگرهای miniLED ، تراشه قدرتمند M1X با حداکثر 10 هسته (8 هسته بزرگ و 2 هسته کارآمد) ، نسبت به ساختار هسته M1 و افزایش هسته های GPU مجهز خواهد شد. حداقل 16 ، احتمالاً حتی 32. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخصات بزرگی را در نسل جدید مک بوک پرو شاهد باشیم. مدل هایی که ویژگی های بزرگی داشته و در نوع خود گزینه های قوی تلقی خواهند شد.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت اپل چه برنامه ای برای نسل بعدی مک بوک پروهای خود تدارک دیده است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آشنایی بیشتر با تبلت آیپد ایر 4 اپل

نظرات در مورد : دو مدل مک بوک پرو جدید بین سپتامبر تا نوامبر عرضه می شوند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *