رونمایی از بهترین و جذاب ترین کامپکت جهان

مدیر ارشد سونی گفت اینک با افزوده شدن کامپکت به Xperia z طیف محصولات محصولات ممتاز ما اکنون گسترده از هرزمانی شده است.

Sony-Xperia-Z5

این تلفن هوشمند برای عملکردی هم تراز با سطح کیفیت و عملکرد دوربین های دیجیتال کامپکت معمولی به فناوری های اثبات شده ی دوربین سونی تجهیز شده است .

این تلفن دوربین دار 20.7 مگاپیکسلی با حسگری عکس Exmor RS برای موبایل از نوع cmos و 1/3 لنز برنده جایزه  G  متعلق به سونی و پردازش عکس بایوس برای موبایل تجهبز شده است که نتیجه ان عکس فوق العاده است . شمت میتوانید به لطف این ترکیب بی همتا تصاویری واضح و روشن بسیار زیبایی را حتی در شرایط کم نور بگیرید حتی در جایی که فلاش پاسخگو نیست.

سرعت بالای شاتر و زوم واضح سه برابر از تار شدن عکس جلوگیری میکنند و به شما اجازه میده از فاصله دور عکس بگیرید.

برنامه های اجتماعی بی همتایی برای دوربین به منظور ارتقای تجربه دوربین شما با طیفی از برنامه های نو اورانه از پیش نصب شده برای بردن تجربه عکس برداری شما ارایه میشود.

Timeshify brust عکس تحسین برانگیزی را تنها در دو ثانیه ثبت میکند و همیشه میتوان در همان یار اول عکس بی نقصی را گرفت. social liv این کامپکت ویدیوهایتان را به طور زنده از طریق فیس بوک پخش میکند و میتوانید تمام نظرات و اشتراکگذاری های دوستانتان را روی آن دریافت کنید.

علاوه بر این برنامه های اجتماعی دوربین که از قبل روی دستگاه نصب شده برنامه های دیگری برای کاربران روی ان وجود دارد برنامه هایی که فقط کافی است روی تنظیمات دوربینتان بروید  superior auto را روشن کتید و سپس روی App کلیک کنیدتا همه برنامه های جدیدی را که میتوانند تجربه تلفن هوشمندتان را بالا ارتقا دهد را ببینید .این تلفن هوشمند زیبای ضد اب و مقاوم در برابر گرد و غبار و از هر زاویه ای شیک و بادوام است .

منبع:xperia

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  دوربین دیجیتال A7 II سونی در راه است

نظرات در مورد : رونمایی از بهترین و جذاب ترین کامپکت جهان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *