آنتی ویروس پادویش

آیا سونی از بازار گوشی های هوشمند کنار خواهد رفت؟

Sony Xperia Z4v

با توجه به گزارش جدیدی که اخیرا رسیده، کائوزو هیرای مدیر اجرایی سونی تنها یک سال دیگر یعنی تا سال 2016  به خط اجرایی گوشی های هوشمند فرصت خواهد داد تا توانایی های خود را ثابت کنند. چنانچه این خط به سود دهی نرسد، این کمپانی از گزینه های جایگزینی استفاده خواهد کرد که شاید به این معنی باشد که این خط از تولید خارج خواهد شد. گفتنی است اوضاع از زمانی وخیم تر شد که میزان ضرر شرکت از رقم 310 میلیون در ماه آوریل به رقم 480 میلیون دلار افزایش یافت.

مشکل اصلی اینجاست که سونی نتوانسته بازار قابل توجهی در ایالات متحده نصیب خود کند و سهم این شرکت از بازار آمریکا تنها یک درصد است و این در حالی است که این کمپانی در کشور خود یعنی ژاپن نیز تنها 17.5 درصد از بازار را در اختیار دارد. مشکل دیگر سونی این است که محصولات دیگر این کمپانی نیز با وجود محصولات ارزان قیمت و با کیفیت چینی روزگار خوشی ندارند.

شرکت سونی اخیرا از جدید ترین گوشی های خود با نام اکسپریا Z5 پرده برداری کرده است و به خصوص سرآمد این گوشی ها سونی اکسپریا Z5 پرمیوم که اولین گوشی هوشمندی است که رزولوشن 4k دارد. اگرچه که این گوشی مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است ولی باید ببینیم آیا می تواند بازاری در ایالات متحده پیدا کند یا خیر. اگر این شرکت نتواند به اوضاع خود سر و سامانی دهد به زودی نام اکسپریا سونی را فقط در کتاب های تاریخ خواهید دید.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا خط تولید گوشی های هوشمند سونی از رده خارج خواهد شد یا بالاخره این شرکت قادر خواهد شد خود را از این وضعیت ضرر دهی در بیاورد و نام سونی اکسپریا همچنان در بین گوشی هوشمند باقی خواهد ماند؟ در آینده همه چیز مشخص خواهد شد!!

منبع: phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  رویداد پلی استیشن 5 سونی تاریخ جدیدی پیدا کرد

نظرات در مورد : آیا سونی از بازار گوشی های هوشمند کنار خواهد رفت؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *