پادویش

سامسونگ هم به دنبال ارائه گوشی های انعطاف پذیر است.

گوشی های انعطاف پذیر

سامسونگ هم به دنبال ارائه گوشی های انعطاف پذیر است. : در سال های گذشته ارائه گوشی های هوشمند انعطاف پذیر به عنوان یکی از جالب ترین تکنولوژی های موجود در جهان به شمار می رفت ، شرکت ال جی یکی از سردمداران ارائه گوشی های  هوشمند با صفحه نمایش انعطاف پذیر می این شرکت در سال های گذشته گوشی های اتعطاف پذیر زیادی را به دنیای تکنولوژی ارائه کرد ، این بار نوبت سامسونگ است که گوشی های هوشمند انعطاف پذیر خود را به دنیای تکنولوژی ارائه نماید.

گوشی های انعطاف پذیر 2014

در سال 2014 حق مالکیت  اختراع گوشی های هوشمند در مراکز رسمی کره جنوبی در مطبوعات و رسانه های اینترنتی منتشر شد ، در حقیقت کره ای ها حق کپی رایت گوشیهای هوشمند با صفحه نمایش خمیده را از آن خود کردند.

براساس گزارش های منتشر شده در منابع خبری گویا سامسونگ به دنبال ارائه یک گوشی هوشمند با قاب کاملا انعطاف پذیر بصورت آزمایشی می باشد ، براساس این گزارش سامسونگ یک گوشی هوشمند با قابلیت انعطاف کامل در قاب و بدنه گوشی را در آینده ای نزدیک بصورت آزمایشی به دنیای تکنولوژی معرفی خواهد کرد.

شاید ارائه یک گوشی هوشمند با قاب کاملا انعطاف پذیر برای شما علمی و تخیلی باشد اما در آینده ای نزدیک شاهد حضور گوشی های با قابلیت کاملا خمیده خواهید شد ، البته ال جی هم در این حوزه بیکار نبوده است و نمونه های بسیاری را در این مورد در نمایشگاه های بین المللی ارائه کرده است برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم حتما مقاله نگاهی دقیق به گوشی هوشمند با صفحه نمایش انعطاف پذیر LG G Flex و گوشی انعطاف پذیر برای ورزشکاران  را هم بخوانید این باعث  خواهد شد که ارائه یک گوشی کاملا انعطاف پذیر تخیلی به نظر نخواهد آمد.

همچنین سامسونگ با ارائه گوشی های جدید خود یعنی گلکسی اس 6 ایج این عامل را کاملا ثابت نمود پس ارائه یک گوشی با قاب کاملا انعطاف پذیر در آینده ای نزدیک دور از ذهن نمی باشد.

منبع : Phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ هم به دنبال ارائه گوشی های انعطاف پذیر است.

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با عرض سلام و خسته نباشین
    من چندتا مقاله درست حسابی + پایان نامه ی ارشدم در رابطه با تعمیرات سخت افزار دارم
    می خواستم تو سایت خوبتون ارائه بدم
    شرایطش چی هست؟ بی زحمت برام ایمیل بکنید.
    با تشکر حبیب علیزاده