آنتی ویروس پادویش

سامسونگ، همچنان تحت تحریم! / ممنوع شدن استفاده از نوت7 در خطوط هوایی

سامسونگ آمال و آرزوهای فراوانی را در گلکسی نوت7 دنبال میکرد، درست همانند مدل های قبلی سری Note و همچنین S که یکی پس از دیگری فروش و سود زیادی را برای این شرکت به ارمغان می آوردند.صفحه نمایش خمیده بسیار زیبا، استفاده از سیستم حفاظتی بسیار قدرتمند برای نخستین بار تحت عنوان اسکنر عنبیه چشم، قرار دادن امکانات جدید در خصیصه اصلی گوشی های سری نوت، یعنی قلم SPen و… همه قرار بود تا دست در دست هم شگفتی عظیمی در عرصه گوشی های هوشمند آفریده و نوت7 را تبدیل به بهترین گوشی اندرویدی معرفی شده تا به امروز کنند.
این خبر را از دست ندهید: با غول جدید سامسونگ بیشتر آشنا شوید / گلکسی نوت ۷ رسما رونمایی شد
البته، ویژگی دیگری نیز در این مدل بکار رفته بود، که متاسفانه به جای بالا بردن ارزش آن، نام خود را منفجر نمود! استفاده از پورت یو اس بی نوع C از قرار معلوم کارکرد صحیحی در این گوشی نداشته و در هنگام شارژ سبب انفجار گوشی می شود.

این اخبار را برای اطلاعات بیشتر بخوانید:
آیا انفجار یک دستگاه گلکسی نوت ۷ از محبوبیت آن خواهد کاست؟
چه بر سر اعتبار گلکسی نوت ۷ خواهد آمد؟ / انفجار دومین نوت ۷ هنگام شارژ شدن

در ادامه این مشکلات، سامسونگ با اقرار به مشکل پیش آمده در ساخت نوت 7 نمود که طی یک برآورد، حدود 740 میلیون دلار برای این شرکت به منظور جمع آوری مدل های توزیع شده و فروش آن ها تمام خواهد شد.البته این تمام قضیه تخریب شخصیت سامسونگ نبوده است!

galaxy note7 explosion (3)چندی پیش اداره FAA در کنار PHMSA آمریکا (اداره ایمنی علیه مواد خطرناک و قابل اشتعال) بخشنامه ای را مطرح نمود تا از ورود گوشی نوت 7 با باتری معیوب به داخل هواپیما به منظور اجتناب از انفجارهای احتمالی جلوگیری شود.
در متن این بخشنامه صریحا ذکر شده که نوت 7 به دلیل داشتن باتری معیوب و محتمل به انفجار، باید از چرخه استفاده حذف شده و هیچ یک از خدمه و مسافران حق استفاده از آن را ندارند.
با اینکه هنوز این بخشنامه به عنوان یک قانون به تصویب نرسیده، با این وجود حتی چنین اقداماتی در حد حرف به ضرر نام و نشان سامسونگ تمام خواهد شد، هرچند کاربران واقعی خدمات ارزنده سامسونگ به دنیای گوشی های هوشمند را فراموش نخواهند نمود.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تاوان سنگین سامسونگ بابت جمع آوری نوت 7 های عرضه شده در بازار

نظرات در مورد : سامسونگ، همچنان تحت تحریم! / ممنوع شدن استفاده از نوت7 در خطوط هوایی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *