آیا انفجار یک دستگاه گلکسی نوت 7 از محبوبیت آن خواهد کاست؟

اگر اندروید و iOS را دو قطب اصلی گوشی های هوشمند در نظر بگیریم که عمده سیستم عامل را متعلق به خود کرده اند، جهان تکنولوژی اکنون بر روی پرچمدار اندرویدی، یعنی گلکسی نوت7 زوم است.شاید به جرات بتوان گفت تا پیش از ارائه رسمی آیفون7 ، محصول بعدی آن سوی رقابت یعنی iOS ، تمامی نگاه ها بر روی نوت7 متمرکز است، پس کوچکترین خطایی به معنی تاثیر منفی بر روی بازار آن در همین ابتدا خواهد بود.

سامسونگ پس از معرفی رسمی گلکسی نوت 7 از حدود 2 یا 3 هفته پیش، به تدریج مشغول پیش فروش و تحویل این محصول به مشتریان خود است.این در حالی است که اخیرا اتفاقی صورت گرفته که ممکن است بازار این گوشی را درست در زمانی که رقیب قدرتمند، یعنی آیفون7 در حال ورود به بازار است تحت تاثیر قرار دهد.
متاسفانه اخیرا تصویری از فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ کاملا نو در کشور چین در فضای مجازی منتشر یافته که گویای انفجار دستگاه حین شارژ شدن با مبدل میکرو یواس‌بی به USB نوع C است.

galaxy note7 explosion (2)البته، باید در نظر داشت که هنوز در مورد نوع و کمپانی سازنده‌ی این مبدل میکرو یواس‌بی به USB نوع C که در گوشی منفج شده مورد استفاده قرار گرفته اطلاعاتی خاصی وجود ندارد و بعید نیست که از نوع نامرغوب و حتی غیراستاندارد بوده باشد، اما نکته اصلی اینجاست که درصورت وجود چنین اتفاقی، انفجار صورت خواهد گرفت.
یعنی اگر کاربر بدون اطلاع قبلی یک مبدل غیراستاندارد خریداری کند، انفجار دستگاه محتمل است!

galaxy note7 explosion (1)همواره پیشنهاد کارشناسان بر این است که اولویت را بر روی تجهیزات استوک داخل کارتن محصول قرار دهید و اگر قطعه مورد نظر در جعبه موجود نبود، حتما از شارژر دیواری ساخته شده توسط سامسونگ برای شارژ خریداری شود.
بد نیست بدانید اولین باری نیست که یک دستگاه حین شارژ شدن منفجر شده است.یک یا 2 سال پیش بود که یک مهماندار هواپیما، حین صحبت کردن با گوشی آیفون خود که در حال شارژ شدن بود، به دلیل انفجار جان خود را از دست داد.

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  باز هم انفجار گلکسی نوت 7 و این بار در هتلی در استرالیا

نظرات در مورد : آیا انفجار یک دستگاه گلکسی نوت 7 از محبوبیت آن خواهد کاست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *