صفحه نمایش بیرونی گلکسی زد فولد 3 سامسونگ کوچک است

صفحه نمایش بیرونی گلکسی زد فولد 3 سامسونگ کوچک است

بر اساس شایعه جدید خارج از آسیا ، Galaxy Z Fold3 آینده سامسونگ ممکن است یک صفحه بیرونی کاملاً تکان دهنده ای داشته باشد ، بسیار کوچکتر از صفحه نمایش قبلی.

اگر این دقیق باشد (و این خیلی بزرگ است) ، دستگاه دارای صفحه نمایش 5.4 اینچی با رزولوشن 816×2260 خواهد بود. این دقیقاً همان وضوح صفحه بیرونی Galaxy Z Fold2 است ، فقط در یک بسته بسیار کوچکتر. یا – امیدوارم – این فقط یک اشتباه تایپی است و قرار بود 6.4 “.

با توجه به اینکه Fold2 دارای یک صفحه نمایش خارجی 6.23 “است و انتظار می رود Fold3 صفحه داخلی خود را از 7.6” به 7.7 “برساند ، منطقی است که می تواند یک نمایشگر بیرونی کمی بزرگتر را نیز جای دهد.

سامسونگ گلکسی زد فولد 3 با نمایشگر کوچک تر بیرونی

در حال حرکت ، همانطور که می بینید همان نشت ، جزئیاتی از تولیدکنندگان صفحه نمایش تاشو امسال ارائه می دهد. واضح است که سامسونگ از Samsung Display ، هم برای Fold3 و هم برای Z Flip3 ، تأمین می کند، ظاهراً این صفحه نمایش 6.8 اینچی داخلی دارد و یک صفحه بیرونی 1.9 اینچی.

تأمین کننده هواوی برای Mate X2 BOE است ، هم برای پنل های داخلی و هم برای پنل های خارجی ، در حالی که دستگاه آینده اوپو دارای یک صفحه نمایش داخلی 7.1 “از سامسونگ دیجیتال و یک صفحه نمایش بیرونی 1.5-2” از BOE است. vivo همان مسیر را با تأمین کنندگان طی می کند ، فقط صفحه نمایش داخلی قابل تاشو سامسونگ 8 “و صفحه خارجی ساخته شده BOE 6.5” است. سرانجام ، Mi Mix Fold شیائومی ترکیبی از تأمین کنندگان صفحه داخلی خود را دارد (بین Samsung Display و TCL China Star Optoelectronics تقسیم شده است) ، در حالی که صفحه نمایش خارجی آن فقط از TCL CSOT تهیه می شود.

در اوایل امروز از یک درزگیر دیگر شنیدیم که Oppo برنامه تاشو اضافی دارد که تا پایان سال عرضه می شود ، و این یکی با صفحه نمایش 8 اینچی بزرگتر خواهد بود.

منبع

4/5 - (1 امتیاز)

بیشتر بخوانید  گلکسی اس 21 هم بدون شارژر و هنذفری عرضه می‌شود؛ سامسونگ هم سیاست اپل را پیش گرفت!

نظرات در مورد : صفحه نمایش بیرونی گلکسی زد فولد 3 سامسونگ کوچک است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *