نکاتی که لازم است پس از خرید گوشی Samsung Galaxy S9 درباره ی آن بدانید.

بهترین گوشی های 2018 با قیمت

خرید یک گوشی هوشمند تازه همواره همراه کنجکاوی و اشتیاق زیادی در شما ایجاد خواهد کرد،اشتیاق برای رهایی از یک گوشی قدیمی و روی آوردن به یک تکنولوژی جدید منحصر به فرد و کنجکاوی در باره ی نحوه ی استفاده از این تکنولوژی که در شما ایجاد میشوند.اکنون لازم است نگاه مختصری داشته باشیم به نکات مرتبط با این گوشی منحصر به فرد.

آماده ی کشف گوشی منحصر به فرد galaxy s9 خود شوید.

بخشی از نکات مربوطه را میتوانید در قسمت setting گوشی پیدا کنید.یکی از این نکات استفاده از حالت multi tasking میباشد.حالت multi tasking چند سالی میشود که در گوشی های سامسونگ پدیدار شده است و نسخه ی اخیر اندروید موجود در این گوشی به شما این امکان را میدهد که با نگه داشتن دکمه ی Recent گوشی حالت multi tasking را فعال کنید. برای این کار میتوانید در قسمت تنظیمات به صورت زیر عمل کنید:

نکاتی که لازم است پس از خرید گوشی Samsung Galaxy S9 درباره ی آن بدانید.

نکته ی دیگری که لازم به ذکر است فعال کردن تکنولوژی اثر انگشت این گوشی است که شما را از یکی دیگر از کاراریی های این گوشی بهره مند میکند.برای فعال کردن سنسور اثر انگشت گوشی کافیست به قسمت Setting>advanced features>finger senor gestures مراجعه و آن را فعال کنید.

نکاتی که لازم است پس از خرید گوشی Samsung Galaxy S9 درباره ی آن بدانید.1

از جمله تنظیمات کاربردی دیگر که لازم است آن را در گوشی فعال کنید،امکان حساسیت لمسی بالای صفحه نمایش است که بسیار کاربردیست.ممکن است در مواقعی که دست کشی میپوشید گوشی به راحتی در حالت عادی قادر به تشخیص حرکت لمسی انگشتان شما نشود و یا شرایطی از جمله حضور قطرات آب بر سطح صفحه نمایش سبب جلوگیری از تشخیص حرکت لمسی انگشتان شما شوند.به همین منظور لازم است قابلیت Touch sensitivity را برای استفاده راحت تر از گوشی در شرایط خاص فعال کنید.

نکاتی که لازم است پس از خرید گوشی Samsung Galaxy S9 درباره ی آن بدانید.2

علاوه بر این موارد،نکته ی دیگری که لازم است رعایت کنید فعال کردن حالت Find My Mobile در گوشی است که هنگام گم شدن گوشی به پیدا شدن گوشی شما کمک میکند که فعال شدن آن ضروریست.

نکاتی که لازم است پس از خرید گوشی Samsung Galaxy S9 درباره ی آن بدانید.3

از کاربرد های بی نظیر دیگر این گوشی حالت super slow motion آن است که به شما امکان فیلمبرداری  960 فریم بر ثانیه را میدهد.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نکاتی که لازم است پس از خرید گوشی Samsung Galaxy S9 درباره ی آن بدانید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *