پادویش

سامسونگ گلکسی اس 7 با بدنه ای فلزی وارد می شود

گلکسی اس 7

همانطور که در خبر قبل اعلام شد سامسونگ پرچمدار سال آینده خود را با بدنه ای منیزیومی ارائه خواهد کرد. سامسونگ در آخرین پرچمداران خود از ترکیب فلز و شیشه استفاده کرد تا آن کاستی همیشگی که در طراحی محصولات سامسونگ دیده میشد را رفع کند. در حال که تصور میشد سامسونگ این زبان طراحی را تا چندین نسل دیگر ادامه دهد اما مشخص شده است که گلکسی اس 7 بدنه ای تماما فلزی خواهد داشت.

فرادرس

سامسونگ گلکسی اس 7 با بدنه ای فلزی

با معرفی شدن دو پرچمدار پیشین سامسونگ مشخص شد که این کمپانی تغییر اساسی در طراحی محصولات خود ایجاد کرده است. در حال حاضر شایعات جدید از نسل بعدی سامسونگ سری اس ایجاد شده و مشخص شد که سامسونگ قصد دارد در اس 7 از آلیاژ منیزیم در استفاده کند.

به نظر میرسد که سامسونگ در اس 7 از بدنه ای یکپارچه فلزی بهره خواهد برد. آن طور که در شایعات گفته شده سامسونگ از سازنده ی کیس های خود در خواست کرده تا جنس بدنه آنها به صافی آلومینیومی باشد که در آیفون ها استفاده میشود.

اگر یادتان باشد ، چندین ماه پیش ماجرا های خم شدن اسمارت فون ها به اوج خود رسیده بود که در صدر همه ی آنها آیفون 6 پلاس قرار داشت و در آن زمان تازه پا به بازار نهاده بود. اما اکنون شرکت ها از آن ماجرا درس گرفته اند ؛ اپل در آیفون های جدید خود از آلومینیوم سری 7000 استفاده کرده و سامسونگ هم میخواهد از آلیاژ منیزیم استفاده کند. این آلیاژ نسبت به آلومینیوم سبک تر و مقاوم تر است و با این شرایط استفاده از آلیاژ در گوشی های هوشمند بهترین گزینه بوده و به همین دلیل سامسونگ به سوی آن رفته است.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ گلکسی اس 7 با بدنه ای فلزی وارد می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *