پادویش

Galaxy S6 Edge جان یک فرد را حین حملات تروریستی در فرانسه نجات داد

حملات تروریستی شامگاه جمعه در پاریس پایتخت فرانسه بیش از 150 کشته و دهها زخمی برجای گذاشت. این حملات به طور همزمان در چند منطقه پاریس روی داد. دو انفجار در ورودی های استادیوم استادو فرانس هنگام بازی دوستانه تیم های ملی فوتبال فرانسه و آلمان ، تیراندازی در یک رستوران در منطقه 10 پاریس و گروگان گیری حدود 100 نفر در سالن همایش های باتاکلان در منطقه 11 پاریس رخ داده است.

حملات فرانسهاین اتفاق در حالی رخ داد که بسیاری از علاقمندان فوتبال به ویژه ایرانی‌ها مشغول تماشای نیمه دوم بازی دوستانه آلمان و فرانسه از تلویزیون بودند. صدای انفجارها آنقدر شدید بود که در ورزشگاه و گیرنده‌های تلویزیونی شنیده شد. فرانسوا اولاند رییس جمهوری فرانسه در ورزشگاه مشغول دیدن این بازی بود که پس از شنیدن دو صدای انفجار مهیب به اتاق امنیتی استادیوم منتقل شد و پس از برقراری یک تماس، محل برگزاری مسابقه را ترک کرد.

حملات فرانسه (2)

اما طبق گزارش های منتظر شده از سوی خبرگزاری های کشور فرانسه، در این بین شهروندی فرانسوی که تلفن همراهش سامسونگ Galaxy S6 Edge بود،به دلیل اصابت ترکش بمب به گوشی به جای بدن او،توانست جان سالم به در ببرد!این فرد هنگام حملات تروریستی در اطراف استاد دو فرانس، محل برگزاری بازی فوتبال آلمان و فرانسه قدم می‌زده است. بیرون از استادیوم فردی با بمب‌گذاری و فردی دیگر با شلیک گلوله در حال به قتل رساندن افراد بودند. سیلوستر نیز که هنگام انفجار بمب در اطراف محل انفجار بود مورد اصابت ترکش این بمب قرار می‌گیرد اما شانس با او یار بوده و ترکش به گوشی گلکسی اس ۶ اج او برخورد می‌کند و بوسیله این گوشی جان او نجات می‌یابد.

galaxy s6 edge (1)

نکته حائز اهمیت این است که همین گوشی های هوشمند عامل اصلی انتشار خبر و تصاویر این اتفاق تکان دهنده با این سرعت بوده اند و بسیاری از طریق دوربین گوشی‌های هوشمند خود صحنه‌هایی از این حملات را با سراسر دنیا به اشتراک گذاشته‌اند.

منبع : phonearena

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Galaxy S6 Edge جان یک فرد را حین حملات تروریستی در فرانسه نجات داد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *