شاهکار جدید بوگاتی ویژن گرن توریزمو در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد + ویدئو و عکس

خودرو جدید بوگاتی Bugatti Vision Gran Turismo

شاهکار جدید بوگاتی ویژن گرن توریزمو : در حوالی چند هفته ی اخیر تمام توجهات دنیای خودرو به نمایشگاه فراکنفورت جلب شده است. پس از آغاز این نمایشگاه محصولات متنوعی از شرکت های بزرگ و مطرح دنیای خودرو معرفی شدند . بوگاتی هم جزو همین شرکت ها بوده و محصولی با نام بوگاتی ویژن گرن توریزمو را معرفی نموده است. با اینکه این خودرو نسخه ی مفهومی است اما به نظر میرسد که بوگاتی سخت به دنبال جایگزین کردن یک خودرو ی جدید برای ویرون است.

بوگاتی ویژن خودرویی متفاوت برای علاقه مندان خودرو

خودرو جدید بوگاتی ویژن گرن توریزمو در واقع خودرویی نیست که به خط تولید برسد . این مدل در همان سطح مفهومی باقی خواهد ماند بیشتر برای بازی های کامپیوتری مرتبط با خودرو طراحی شده است.

نسخه ی جدید طراحی بسیار متفاوتی نسبت به ویرون افسانه ای داشته است. در پرده برداری از این سوپر اسپرت ، مدیر عامل شرکت بوگاتی عنوان کرده است که ما در این خودرو از زبان طراحی متفاوتی استفاده نموده ایم این یک فصل جدید در تاریخ شرکت ماست.

ویدئویی از خودرو شاهکار جدید بوگاتی

تنها با مشاهده این تصاویر میتوانید متوجه سرعت زیاد این خودرو شوید. به طور حتم این مدل هم از سریع ترین سوپر اسپرت های تولید شده است که میتواند جایگزین بسیار خوبی برای ویرون باشد اما در حال حاضر این خودرو تنها قهرمانی در بازی های ویدئویی خواهد بود.

اگر علاقه زیادی به حوزه خودرو دارید میتونید بخش های اخبار خودرو و قیمت خودرو رو دنبال کنید. حتما نظرتون رو در مورد بخش اخبار خودرو زوم تک بیان کنید منتظر نظرات سازنده شما عزیزان هستیم.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بوگاتی شیرون با قیمت پایه بیشتر از بوگاتی ویرون + ویدئو

نظرات در مورد : شاهکار جدید بوگاتی ویژن گرن توریزمو در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد + ویدئو و عکس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *