آنتی ویروس پادویش

گلکسی گرند 2 با قاب طلایی کی رو نمایی می شود؟

شرکت کره ای سامسونگ که یکی از شرکت های بزرگ سازنده گوشی موبایل و دیگر لوازم الکترونیکی می باشد. یکی از بهترین شرکت ها در ساخت گوشی می باشد. درست است که سابقه ی کاری این شرکت زیاد است ولی سابقه تنها راه اول شدن نیست. کره ای ها در چند سال اخیر با پیشرفت خود و ساختن گوشی های اسمارت قوی ، چشم همه را به سمت خود خیره کردند.

سامسونگ گوشی های زیادی در هر رنجی دارد. و هر کاربر نسبت به بودجه و امکانات خود می تواند گوشی متناسب با خود را تهیه نماید. سامسونگ همه ساله بعد از اینکه از گوشی های خود رو نمایی میکند و آنها را روانه بازار می نماید ، بعد از مدتی نسخه ای جدید از گوشی را به بازار عرضه می نماید که در این نسخه جدید فقط رنگ بدنه گوشی تغییر می کند. ولی چند روز پیش خبری مبنی بر این شنیدیم که سامسونگ می خواهد نسخه ی طلایی گوشی گلکسی گرند 2 را به بازار روانه کند. این خبر که بیشتر کاربران گرند 2 را خوش حال نمود ، یک نقطه ضعفی را هم دارا می باشد. آن هم اینکه نسخه ی طلایی رنگ برای بدنه این گوشی آن را کمی گران می کند. البته قیمت مشخصی از این نسخه به بازار ارسال نشده است. ولی بر اساس شایعات این نسخه کمی گران به فروش خواهد رسید. نسخه قاب طلایی رنگ این گوشی هنوز به تمام کشور های جهان فروخته نشده است. و تنها به برخی کشور های بین المللی مانند مالزی و آمریکا فروخته شده است. ودر برخی مارکت های خاص به فروش می رسد. و به زودی بنابه گفته کار خانه سازنده در کشور هندوستان هم این نسخه به فروش خواهد رسید.

اگر قصد دارید این گوشی را برای خود تهیه نمایید ، توصیه ما به شما این می باشد که تا عرضه به بازار دست نگه دارید تا بعد از ورود به مارکت ها بتوانید بهترین انتخاب را نمایید.

نظر شما در مورد گوشی های سامسونگ چی هست؟

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  جدیدترین گوشی های هوشمند موجود در بازار ایران

نظرات در مورد : گلکسی گرند 2 با قاب طلایی کی رو نمایی می شود؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *