برگرداندن تب های گوگل کروم بعد از ریستارت کامپیوتر

برگرداندن تب های گوگل کروم بعد از ریستارت کامپیوتر

تصور کنید که در حال انجام یک کار مهم هستید و یک صفحه از گوگل کروم باز است. در همان حین یکی از اعلان های ویندوز 10 برای بروز رسانی را مشاهده خواهید کرد. “اکنون وقت بروز رسانی نیست!” سعی می کنید با ماوس خود روی گزینه later Remind me کلیک کنید اما در عوض روی گزینه Restart Now کلیک می کنید. در حالی که Google Docs تمام کارهای شما را ذخیره خواهد کرد، اما نمیتوان مطمئن بود که امکان برگرداندن تب های گوگل کروم بعد از ریستارت کامپیوتر هست یا نه. بعد از اینکه صبر کرده اید تا ویندوز بالا آمده و فرایند بروز رسانی و راه اندازی سیستم انجام شود، گوگل کروم را باز خواهید کرد و متاسفانه گزینه Restore ظاهر نمی شود! البته جای نگرانی اصلا نیست چرا که راه های مختلفی برای بازیابی تب های گوگل کروم بعد از ریستارت شدن کامپیوتر وجود داشته که در ادامه توضیح خواهیم داد.

برگرداندن تب های گوگل کروم بعد از ریستارت کامپیوتر

نحوه برگرداندن تب های گوگل کروم بعد از ریستارت کامپیوتر

در حال حاضر چند روش وجود داشته که میتوانید با استفاده از آن ها برگه های از دست رفته خود را برگردانید. میتوانید وارد سابقه مرورگر خود شده و بو سایت هایی که اخیرا بازدید کرده اید را یک به یک باز کنید و یا میتوانید روش زیر را استفاده کنید.

روش بازیابی برگه های گوگل کرم بعد از ریستارت شدن کامپیوتر

  1. در ابتدا گوگل کروم را روی سیستم باز کرده و دکمه منوی سه نقطه ای را در قسمت بالا سمت راست انتخاب کنید.
  2. ماوس را روی گزینه History ببرید تا یک منوی کشویی در کنار آن ظاهر شود. این فهرست شامل تمام وب سایت هایی است که اخیرا باز شده است.
  3. درست زیر گزینه Recently Closed در منوی کشویی، گزینه ای را مشاهده می کنید که تعداد برگه های باز شده در جلسه قبلی را نشان میدهد. میتوانید با کلکی روی آن تمام تب هایی که به دلیل ریستارت از دست داده بودید را برگردانید.

نحوه برگرداندن تب های گوگل کروم بعد از ریستارت کامپیوتر

منبع : guidingtech.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نسل آینده سرویس پیامک با همکاری سامسونگ و گوگل فراگیر می شود

نظرات در مورد : برگرداندن تب های گوگل کروم بعد از ریستارت کامپیوتر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *