پادویش

تصاویر، سامسونگ گلکسی Note 5 را طلایی نشان میدهند

تصاویر، سامسونگ گلکسی Note 5 را طلایی نشان میدهند

یک تصویر که از گلکسی Note 5 منتشر شده است . نشان میدهد که این فبلت لباس طلایی پوشیده است و یا حداقل لباسی با این رنگ خواهد داشت. این دستگاه همراه با دستگاه دیگر سامسونگ به نام +Galaxy S6 edge احتمالا در ماه اوت پرده برداری میشود . به طوری که میتوان آن را برای کمتر کردن شوق دستگاه های اپل یعنی iPhone 6s و iPhone 6s Plus که در ماه مشابه راه اندازی خواهند شد دانست . عکسی که منتشر شده است دستگاهی را به رنگ طلایی نشان میدهد و این دستگاه هم چیزی نیست به جز سامسونگ گلکسی Note 5 . این عکس ها و موضوعات مشابه توسط  AT&T پرده برداری شده است .

تصاویر، سامسونگ گلکسی Note 5 را طلایی نشان میدهند

تصاویر، سامسونگ گلکسی Note 5 را طلایی نشان میدهندتصویر دیگری که منتشر شده است به این سوال پاسخ میدهد که قلم اس پن سامسونگ چگونه جاسازی خواهد شد. بحث ها سر این موضوع است که یک روش خارج سازی خودکار که حق ثبت آن توسط سامسونگ به ثبت رسیده است وجود دارد. اما اخیرا از سوی یک منبع ناشناس که به ضرب گلوله کشته شد. ادعا شده است که در این فبلت یک شکاف کوچک وجود خواهد داشت و این بدان معنی است که برای خارج سازی قلم جای مناسب برای انگشت کاربر وجود داشته باشد.به نظر میرسد که طرح خارج سازی خودکار قلم اس پن حداقل یک سال دیگر به واقعیت بدل خواهد شد.

تصاویر، سامسونگ گلکسی Note 5 را طلایی نشان میدهندهمان عکس ها نشان میدهند که سامسونگ گلکسی Note 5 یک بلندگو خواهد داشت ، یک پورت مایکرو یو اس بی و همچنین یک جک هدفون 3.5 میلی متری در پایین این دستگاه. شبیه به همان چیز هایی که در گوشی سامسونگ گلکسی S6 وجود داشته است. نظر شما راجب این دستگاه چیست؟

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تصاویر، سامسونگ گلکسی Note 5 را طلایی نشان میدهند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *