4 واقعیتی که باید درمورد Galaxy Note Edge سامسونگ بدانید

گوشی گلکسی نوت ایج

4 واقعیتی که باید درمورد Galaxy Note Edge سامسونگ بدانید : همچنان که سامسونگ Galaxy Note Edge شروع به فروش در سر تا سر جهان کره است، شاید شما هم به فکر داشتن یک گوشی با صفحه نمایش خمیده بیفتید. شرکت تولید کننده از بحث هایی که قبل از خرید بین کاربران پیش می آید آگاه است و آن ها را در یک متن طولانی راهنمایی کرده است.

سامسونگ بیان کرده است که یکی از بزرگترین ترس های مشتریان احتمالی این است که صفحه ی منحنی شکل آن در اثر سقوط و ضربه آسیب ببیند. می توانید در این مورد نگرانی را کنار بگذارید چون این گوشی از بیش از 1000 آزمایش ضربه سربلند بیرون آمده است. همه ی این آزمایش ها طوری طراحی شده بود که زوایه های مختلفی که ممکن است به گوشی ضربه وارد شود را پوشش دهند و به نظر می رسد گوشی مقاومت نسبتا خوبی داراست.

گلکسی نوت ایج

نکته دیگری که شرکت سامسونگ روی آن تمرکز می کند دستورهای غیر آگاهانه ای ست که روی صفحه اعمال شود. خوش بختانه سنسور تاچ Note Edge می تواند بین انگشت و کف دست تمایز قائل شود و حتی وضعیت های در دست داشتن معمولی گوشی و دستورات ناخودآگاه را تشخیص دهد.

گلکسی نوت ایج

Galaxy-Note-Edge

بسیاری از خریداران در جست و جوی یک گوشی هوشمند با ظاهری معمولی هستند اما Galaxy Note Edge هر چیزی به جز این است. طراحان این شرکت سعی کرده اند که این گوشی حداقل این حس را برآورده کند. در نتیجه ضلع سمت چپ گوشی مقدار بسیار کمی خمیده شده است. بدین ترتیب تفاوت شدیدی باعث می شود گوشی متفاوت به نظر برسد کاهش می یابد.

در نهایت سامسونگ می خواهد که شما بدانید صفحه ی خمیده Galaxy Note Edge فقط نقش یک کمکی را ندارد ، بلکه بسطی از طیف گوشی های هوشمند است. اما این قابلیت صفحه ی SDK گلکسی باعث شده است تا دیگر تولید کننده ها هم به فکر ساخت گوشی های خمیده بهتری که کارهای جالب تر از این هم انجام دهند بیفتد.

منبع : Gsmarena

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر بخوانید  گلکسی SmartTag جدید اواخر امسال معرفی می شود

نظرات در مورد : 4 واقعیتی که باید درمورد Galaxy Note Edge سامسونگ بدانید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *