صفحه شارژ بی سیم موبایل یک فناوری شگفت انگیز

فناوری های نوین

صفحه شارژ بی سیم موبایل یک فناوری شگفت انگیز یکی از جالب ترین تکنولوژی های موجود در دنیای فناوری ها است. شارژ وایرلس یک از بهترین و مناسب ترین راه های موجود برای شارژ گردن دستگاه ها میباشد که دیگر نیازی به قطع و وصل کردن پی در پی کابل یو اس بی نیست.اما با این حال لوازم شارژ وایرلسی همهیشه مقرون به صرفه نیستند.

صفحه شارژ بی سیم موبایل یک فناوری شگفت انگیز
صفحه شارژ بی سیم موبایل یک فناوری شگفت انگیز

برند های معروف لوازم جانبی میتوانند نمونه ی بارزی از گران بودن این لوازم باشند اگرچه هر از چند گاهی محصولات خود را به حراج میگذارند. استاندارد کیو-آی وایرلس جهانی استءپس نیاز نیست که شما بر اجزای او-ای ام تکیه کنید.
واسس یک تلفن همراه است که یک صفحه شارژ کیو-آی دارد که این کار را به نحو احسن انجام میدهد.قیمت این دستگاه حدودا 100دلار است اما در سایت آمازون به قیمت 20دلار در حراج است.
اگر دستگاه (موبایل) شما استاندارد گیو-آی شارژ وایرلس را پشتیبانی میکندءفرستنده ی شارژ وایرلس واسس دستگاه شما را شارژ خواهد کرد.تلفن های هوشمندی که این قابلیت را پشتیبانی میکنند ، تمام سری های گوشی های لومیا نوکیا مانند 820 و 720 و 920 و … (و همچنین به احتمال بسیار زیاد این قابلیت در سری لومیا 822 و 920 و 1020 و 1520 نیز وجود دارد.
با توجه به شارژر های وایرلس مشابه که با قیمت حدودا 50دلار به فروش میرسند، واسس یک وسیله ی بسیار خوب هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت میباشد.

شما هم دوست دارید یکی از این شارژر ها رو داشته باشید؟ پس باید منتظر باشید این فناوری جالب و شگفت انگیز وارد بازار ایران شود. تکنولوژی های نوین از تخیلات دانشمندان و مهندسان خوش فکرجهان ساخته می شود ، فناوری هایی که باعث تعجب کاربران می شود. تا حالا به این نوع شارژر فکرکرده بودید؟ به نظر شما چه فناوری های جالب دیگری در آینده ظهور خواهد کرد؟
منبع:phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  دستگاه های هوشمند برتر هفته

نظرات در مورد : صفحه شارژ بی سیم موبایل یک فناوری شگفت انگیز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *