جدول پرداخت عیدی مستمری بگیران (بروزرسانی)

عیدی مستمری بگیران

جدول پرداخت عیدی مستمری بگیران : کم کم با رسیدن ماه اسفند و نزدیک شدن به عید شاغلین و بازنشستگان و مستمری بگیران منتظر هستند تا عیدهایشان را دریافت کنند. خبرها آنگونه حکایت می کنند که مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی حقوق اسفندماهشان را از تاریخ پنجم دریافت می کنند و عیدی آنها نیز پس از 15 اسفند به حسابهای آنان واریز می گردد.

جدول محاسبه پرداخت عیدی مستمری بگیران 1402

اگر مد نظر داشته باشید که برای کارگرانی که کمتر از 12 ماه در یک کارگاه مشغول به کار هستند را محاسبه کنیم باید طبق فرمول موجود در جدول زیر می توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

شورای عالی کار در اطلاعیه ای که منتشر کرد اعلام کرده بود که میزان افزایش حقوق و دستمزد کارگران در سال 1401 میزان 57.4% می باشد که با در نظر گرفتن این موضوع حداکثر عیدی کارگران در سال 1402، 12.539.250 تومان و حداقل آن 8.359.500 تومان خواهد بود .در ادامه فرمول های محاسبه عیدی کارگران برای شما ارائه شده است.

نحوه محاسبه عیدی 1402 برای کارگران با کارکرد کمتر از 12 ماه

همچنین اگر می خواهید بدانید یک کارگر براساس تعداد ماهی که در کارگاه شما زیر یک سال کار کرده است بصورت زیر است :

میزان عیدی کارگران با سابقه کمتر از یک سال (تومان)

فرمول محاسبه عیدی و پاداش کارگران

در ادامه فرمول های حداکثر و حداقل عیدی کارگران ارائه شده است که می توانید براساس فرمول های زیر عدد های ارائه شده را دسترسی داشته باشید همچنین یکی از موضوعات بسیار مهم محاسبه این موضوع در سال های کبیسه است که در جدول اشاره شده سوم این موضوع برای شما ارائه شده است.

فرمول محاسبه عیدی پایان سال فرمول محاسبه عیدی پایان سال 1402 فرمول محاسبه عیدی پایان سال کبیسه

واریز عیدی مستمری بگیران

جدول پرداخت عیدی مستمری بگیران : با توجه به گزارش اداره روابط عمومی بانک رفاه آقای اسماعیل لله گانی( عضو هیات مدیره) ، اقدامات لازم و هماهنگی های ضروری با مسئولین سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته است و مطابق آن مستمری بگیران  با توجه به فامیلی آنها بر اساس حروف الفبا از تاریخ 15 ال 24 اسفند ، عیدی هایشان را دریافت می نمایند. 

اگر مستمری بگیرانی وجود داشته باشد که حقوق شان را تا 15 ماه دریافت نکرده باشند به صورت همزمان عیدی و حقوق برای آن ها واریز خواهد شد ولی افرادی که حقوق شان را دریافت کرده باشند تنها عیدی برایشان واریز می گردد.

بیشتر بخوانید  پایه حقوق سال 1397

مقاله مرتبط : عیدی سال ۱۳۹۷ | عیدی کارمندان دولت | زمان پرداخت عیدی


بانک رفاه در جهت سهولت و رفاه همه ی مستمری بگیران و همچنین نهادینه نمود بانکداری اینترنتی برای همه ی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی رفاه کارت صادر نموده که در ایام پایانی سال به شلوغی شعب برای دریافت عیدی و حقوق روبرو نباشیم.

مستمری بگیران می توانند از عابر بانکها برای دریافت عیدی و حقوق شان استفاده کنند و ساعتی را در شعب سپری نکنند.

پرداخت عیدی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی

واریزی از تاریخ 15/12/91 الی  24/12/91 مطابق حروف الفبا صورت می گیرد:

 • الف –آ –س-ش 15 اسفند
 • ب – ص- ض 16 اسفند
 • پ – ت – ط- ظ 17 اسفند
 • جمعه 18 اسفند
 • ث – ج – ع – غ 19 اسفند
 •  ف – ق –ک – چ 20 اسفند
 • ح – گ – ل 21 اسفند
 • خ – م 22 اسفند
 • د – ذ – ر – ز – ژ 23 اسفند
 • ن – و – هـ – ی 24 اسفند
مستمری بگیران عزیز می توانند با توجه به حروف الفبا در تاریخ های مشخص شده برای دریافت عیدی اقدام نمایند.
3.9/5 - (30 امتیاز)

نظرات در مورد : جدول پرداخت عیدی مستمری بگیران (بروزرسانی)

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. به خدا این ملت ایران این لایقشان نیست که بوسیله دولتش بازی گرفته بشه!!؟؟؟(درمورد پرداخت عیدی چه تاریخ. چه مقدارش)یعنی بیمه تامین اجتماعی اینقدر محتاج حتاازسود ثانیه هاش پرداختم نمیگذره،بازنشته با بازب میگیرید امروز وفردامیکنید این درسته؟

 2. ما از دولت می خواهیم با اقل عیدی نسترنی بگیران کارگری را ناقص پرداخت نکنند چون حقوق که دوست و حسابی نیست کل در یافتی ما ها فقط 1900 می باشد خیلی پایین است عیدی را لااقل کامل پرداخت بکنید تا کی تبعیض آخه مگر ما ها زن و بچه نداریم

 3. حکایت هایی که بشمارسیده که مستمری بگیران تامین اجتماعی حقوقشان را از روز پنجم ماه دریافت میکنند، خبرهای صددرصد کیری است که بدست شمارسیده زیرا مستمری بگیران این سازمان از روزبیستم هرماه حقوقشان رادریافت میکنندلذا بعداز رسیدن این خبرها بدستتان دستانتان راحسابی با پودر رختشویی بشویید وبشدت دقت کنید به بهداشت خودرسیدگی کنید زیرا ازاین خبرها که به اینگونه حکایت میکنند فراوان بشکل روزانه بدست شما میرسد!