زمان واریز یارانه مرداد 97

یارانه مرداد 97

واریز یارانه مرداد 97 : یارانه مرداد 97 برای هر نفر مبلغ 45500 تومان می باشد که این مبلغ به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد. فعلا تغییری در زمان واریز یارانه ها وجود نداشته است و مانند ماه های گذشته در تاریخ 26 ساعت 24 بامداد خواهد بود.

طبق آخرین اخباری که در مورد یارانه ها وجود داشته ،سخنگوی دولت بیان کرده که امسال (1397)، در پرداخت یارانه نقدی تغییری ایجاد نشده است.

زمان دقیق واریز یارانه مرداد 97 مانند ماه های گذشته ، در تاریخ 26 ساعت 24 بامداد می باشد که به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

در رابطه با واریز یارانه ها، محمدباقر نوبخت افزوده که تنها گفته شود که افراد پردرآمد بدون هیچ ساز و کاری از دریافت یارانه حذف شوند ، کافی نیست و در سال جدید(1397) بدون هیچ تغییری پرداخت یارانه ها صورت می گیرد.

یارانه ها

یارانه نوعی از کمک مالی می باشد که پرداخت آن به یک بخش اقتصادی یا تجارت صورت می گیرد البته می توانیم اینگونه نیز بگوییم که یک کمک مالی به که به مردم به صورت کالا یا خدمت ارائه می شود که هدف اصلی آن رفاه جامعه خواهد بود.

برای پرداخت یارانه ها هدف های مختلفی وجود داشته است که می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

  • هدف مند سازی بکار گیری منابع کمیاب
  • ثابت نگه داشتن قیمت ها
  • توزیع درآمد

در صورتی که از افرادی می باشید که قصد ثبت نام برای دریافت یارانه را دارید می توانید از وب سایت http://yaraneh.amar.org.ir/ اقدام نمایید و اطلاعات خانوار را در آن ثبت نمایید.

در صفحه ثبت نام اطلاعات مختلفی مانند شماره ملی سرپرست,سال تولد سرپرست و رمز عبور را باید وارد نمایید و سپس گزینه ثبت را کلیک نمایید و مابقی فرآیند ثبت نام را انجام بدهید.

واریز یارانه مرداد 97 : در صورت تغییری در اعلام زمان واریز یارانه مرداد 97 از همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  یارانه بهمن 96

نظرات در مورد : زمان واریز یارانه مرداد 97

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *