پادویش

سایت دانلود مقاله [ رپورتاژ آگهی ]

دانلود مقاله

دانلود مقاله را آیا تا به حال از یک سایت با رضایت انجام داده اید؟ بگذارید این بحث را بیشتر باز کنیم؛ شما دنبال یک مقاله با موضوع مورد نظرتان هستید و وقتی وارد یک سایت می شوید فقط لینک دانلود را می بینید و هیچ توضیحی از آن فایل برای شما داده نشده و بعد از دانلود فایل متوجه می شوید که آن چیزی که شما می خواستید نیست، و یا تعداد صفحات خیلی کم است. یا مطالب بیشتری در مورد آن موضوع می خواهید که در آن مطلب یا سایت وجود ندارد. بهتر نیست که به جای وقت تلف کردن در اینترنت به دنبال یک مقاله ابتدا به یک سایت با آرشیو بزرگ و مقالات ناب بروید و به راحتی مقاله تان را دریافت کنید؟ پس در ادامه با ما باشید تا با سایت DownloadArticle.ir بیشتر آشنا شوید.

فرادرس

در سایت دانلود مقاله سعی شده که پیرامون هر موضعی که می توان دربارۀ آن نوشت، مقاله ای در سایت قرار داده شود و هر روز بر مطالب سایت افزوده می شود و آرشیو آن بزرگتر؛ پس پیشنهاد می شود از قسمت جستجوی سایت واژه کلیدی خود را وارد کنید تا مشاهده کنید چه مطالبی با کلید واژه شما در سایت قرار داده شده است.

امروزه مقالات تقریبا در همه رشته ‌های علمی یگانه مرجع اصیل‌ دانش و آگایه به شمار می ‌روند. در روزگار ما مقاله به یک رسانه آموزشی‌ بدل شده‌ است؛ به گونه ‌ای که‌ پژوهشگران‌ از این‌ فرم نوشتاری برای انتشار دستاوردهای‌ پژوهشی، علمی، مقاصد آموزشی و انتقال دانش خود استفاده می ‌کنند.

با گسترش شاخه‌ های علمی و تخصصی شدن مطالعات و ضرورت انتشار یافته‌ های علمی‌ جدید‌، روز‌ به روز مقاله های علمی در دنیای امروز، نقش جدی ‌تری پیدا می‌ کند. می ‌توان گفت این روزها مقاله به ‌‌یگانه‌ رسانه معتبر مراکز علمی بدل شده، به گونه‌ ای که هر مقاله حکم یک‌ واحد‌ تحقیق‌ را دارد. با پیش رو بودن چنین‌ افقی، سایت دانلود مقالات در پی آن‌ است، که جدیدترین نظریات و پیشرفت‌ های علمی را در چارچوبی معین و روشمند به محققان‌ و اندیشمندان عرضه کند.

گروه بندی مقالات در سایت

تقسیم‌ بندی انواع مقالات در سایت بر اساس معیارها و روش ‌های گوناگونی انجام‌ گرفته است که در زیر توضیحات مختصری درباره آن نوشته شده است.

گروه‌ بندی مقاله ‌ها بر اساس معیارهای زیر صورت می ‌گیرد :

  1. از لحاظ موضوع : مقالات اقتصادی، برق و الکترونیک، پزشکی، تاریخ، جغرافیا، حسابداری، دین و مذهب، روانشناسی، زندگینامه افراد، سیاسی، عمران و معماری، فرهنگ، کارآفرینی، کارآموزی، کامپیوتر، مدیریت، مکانیک، هنر، ورزش و موضوعات دیگر … .
  2. از‌ نظر‌ هدف : مقاله آموزشی، ترویجی، توصیفی‌، توضیحی‌، مروری‌ و … .
  3. از لحاظ طول نوشته : مقالات بلند و کوتاه .
  4. بر اساس نوع لحن ‌: مقالات رسمی‌ و غیر رسمی .

البته مهم ترین و دوست داشتنی ترین بخش این سایت، مقالات رایگان می باشد و طبق سیاست های سایت، هر شخصی می تواند مقاله خود را به صورت رایگان و با نام خودش در سایت قرار دهد تا بقیه بتوانند نیز از آن استفاده کنند.

مقالات فعلاً با 2 فرمت اجرایی Word و PDF در سایت قرار داده می شوند. تمامی توضیحات مقالات قبل از دریافت توضیح داده شده (موضوع کامل، مربوط به چه حوزه ای می شود، تعداد صفحات و فرمت اجرایی فایل) پس این توضیحات که در هر مطلب داده شده کمک بزرگی به شما قبل از دانلود مقاله مورد نظرتان می کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سایت دانلود مقاله [ رپورتاژ آگهی ]

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *