پادویش

پیش فروش iPhone 6s در 11 ام شروع شده و ارسال آن در ماه سپتامبر خواهد بود

آیفون 6 اس

ماه آگوست به پایان خود نزدیک می شود و ما کم کم می توانیم بوی تکنولوژی جدیدی را که قرار است در ماه سپتامبر به ما معرفی شود را حس کنیم. این تکنولوژی اول در سوپر کنفرانس IFA 2015 و بعد هم در مراسم Apple معرفی خواهد شد که در آن جا، طبق سنت، برای اولین بار از گوشی جدید آیفون رو نمایی خواهد شد.
همچنین به نظر می رسد که انتظار چندان طول نمی کشد ما به زودی می توانیم این گوشی های اپل را پیش خرید کنیم. این چیزی ست که یک اوپراتور فرانسوی به همراه انتشار یک سری اطلاعات، مدعی شده است. این کمپانی ادعا می کند که پیش فروش گوشی های جدید آیفون از روز 11 سپتامبر آغاز خواهد شد. این منبع هم چنین ادعا می کند که ارسال این گوشی ها نیز از تنها یک هفته بعد از آغاز پیش فروش، یعنی در روز 18 سپتامبر، شروع می شود.
آیا گوشی iPhone 6s باید ما را هیجان زده کند؟ خب، شلیعه های زیادی راجع به این گوشی وجود دارد، برخی از این شایعه ها می گویند که بالاخره دوربین اپل در این آیفون جدید ارتقا پیدا می کند و این گوشی دوربین 12 مگا پیکسلی خواهد داشت. برخی دیگر ادعا می کنند که اپل دقیقا همان تکنولوژی لمس فشاری (Force Touch ) را روی این آیفون جدید نصب می کند که قبلا روی Apple Watch و New MacBook دیدیم. از میان تمام این شایعات شاید قابل باور ترین حدس و گمان، ارتقا رم باشد. به احتمال زیاد این کمپانی رم خود را دو برابر می کند تا آن را به استاندارد این صنعت، یعنی 2 گیگا بایت، برساند. در حال حاضر تنها دستگاهی از کمپانی اپل که از این میزان رم بهره می برد iPad Air 2است، اما به نظر می رسد این موضوع در سال 2015 تغییر خواهد کرد.
با وجود تمام این ها، اگر حتی تعداد کمی از این شایعه ها درست باشند، به نظر می رسد که گوشی iPhone 6s تعداد بیشتری از مشکلاتی که کاربران اپل با آن مواجه هستند را بر طرف خواهد کرد و ممکن است حتی کاربران بیشتری را از اندروید جذب خود کند، دقیقا همان کاری که نمایشگر های بزرگ iPhone 6و 6 Plus سال گذشته انجام دادند.

منبع:phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پیش فروش iPhone 6s در 11 ام شروع شده و ارسال آن در ماه سپتامبر خواهد بود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *