Next Lock Screen آپدیت می شود

Next Lock Screen for Android-zoomtech.ir

Next Lock Screen آپدیت می شود : اخیرا مایکروسافت شدیدا خودش را به اندروید گره زده است حتی وقتی مجبور باشد موفقیت را با آن تقسیم کند! یکی ازجالب ترین تولیدات آن Next Lock Screen است . یک قفل صفحه نمایش هوشمند موقعیت یاب که اطلاعات مربوط به هم را از اپلیکیشن های مورد استفاده ی کاربر و مکان هایی که عبور می کند را جمع آوری کرده و برای تسهیل کارها در دسترس قرار می دهد.

این پروژه ی جدید مایکروسافت با سرعت بالای خود و فراهم کردن اطلاعاتی که به آن ها نیاز دارید ، در زمان شما صرفه جویی می کند. Next Lock Screen می تواند برای حرفه ای های پر مشغله بسیار کاربردی باشد چون با یک نگاه می توانید تقویم خود را ببینید و از تماس های از دست رفته و پیام های متنی خود مطلع شوید. Next Lock Screen این امکان را فراهم می کند که با یک اشاره به یک کنفرانس تلفنی وصل شوید بدون این که حتی نیاز باشد قفل تلفن را باز کنید.  

Next Lock Screen for Android-zoomtech.ir

هم اکنون این کودک با ذکاوت مایکروسافت هوشمندتر هم می شود. آخرین آپدیت اطلاعات هوا را هم اضافه کرده و علاوه بر طراحی های تصویری مجدد به کاربر آزادی زیادی در زمینه ی انتخاب می دهد.

در این ورژن اگر فکر می کنید استتوس بار سیستم در lock screen برای شما فایده ای ندارد، می توانید آن را از راه خود کنار بزنید و از آن فضا برای موارد بهتری استفاده کنید. در ورژن جدید هم چنین می توانید صفحه نمایش خود را به لاک اسکرین متصل کنید یا این که صفحه نمایش متغیر با مکان انتخاب کنید. در این صورت با تغییر موقعیت صفحه نمایش به طور خودکار عوض می شود.

این اپلیکیشن ممکن است هنوز نیاز به توسعه داشته باشد اما مشخصا یک مسیر جایگزین جدید است که با بیشتر اپلیکیشن های اندرویدی دیگر تفاوت دارد. بنا بر این اگر شما هم به تجارب جدید علاقه دارید حتما به مایکروسافت Lock Screen سری بزنید.

منبع: gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مایکروسافت محدودیت روزانه بینگ ChatGPT را کاهش می دهد

نظرات در مورد : Next Lock Screen آپدیت می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *