آنتی ویروس پادویش

کنترل تلویزیون های هوشمند سامسونگ تنها با صدای شما !

امکان کنترل صوتی فارسی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

تلویزیون‌های جدید و هوشمند سامسونگ با امکانات قابل‌توجه خود همچنان پیشرو بازار تلویزیون در دنیا هستند. امکاناتی که بین تلویزیون و کاربران تعاملی پدید آورده و نشستن مقابل این جعبه جادویی را جذاب‌تر از قبل کرده است. تا پیش از این، کنترل تلویزیون‌ها تنها وسیله برای کم یا زیاد کردن صدای گیرنده یا تغییر کانال بود و امکان هیجان‌انگیز دیگری برای کاربران به ارمغان نمی‌آورد.

کنترل صوتی تلویزیون های هوشمند سامسونگ

اما اکنون کنترل تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ این قابلیت را برای شما فراهم می‌کند که با استفاده از فرامین صوتی با تلویزیون خود، کار کنید. در میان تولیدکنندگان خارجی تلویزیون، سامسونگ تنها برندی است که از چنین ویژگی‌ برخوردار است و این امکان ویژه را برای کاربران ایرانی خود فراهم کرده است تا فرامین صوتی خود را به وسیله کنترل صوتی فارسی اجرا کنند.
کنترل تلویزیون‌های سامسونگ از طراحی منحصربه‌فردی برخوردار است. یک دکمه به شکل میکروفون روی آن قرار دارد که این امکان را فراهم می‌کند تا به تلویزیون خود دستور بدهید. با استفاده از این «تعامل صوتی» از بسیاری ویژگی‌ها و کاربری‌های تلویزیون هوشمند خود بهره‌مند خواهید شد. با فعال‌سازی کنترل صوتی، تلویزیون هوشمند صدای کاربر را تشخیص می‌دهد، ثبت می‌کند و ارائه دستورات صوتی توسط فرد را حتی در فضاهای پرسروصدا نیز ممکن می‌کند. بسیاری فرامین، از دستورات صوتی ساده تا اجرای برنامه‌های متنوعی را می‌توان با کنترل صوتی اجرا کرد. به واقع تنها صدای شماست که می‌ماند!
با تلویزیون خود صحبت کنید
در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، تعدادی از دستورات صوتی به صورت پیش‌فرض نصب شده‏، به عنوان مثال دستور تغییر کانال یا افزایش صدای تلویزیون به صورت پیش‌فرض در دستگاه در نظر گرفته شده است. درخواست جستجوی مطالب، افزایش یا کاهش صدا، تغییر کانال، استفاده از امکانات صوتی و تصویری در حالت ورزشی و باز کردن وب‌سایت‌های برگزیده ازجمله دستورات فارسی است که در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ وجود دارد. در تلویزیون‌های هوشمند که از امکان کنترل صوتی برخوردارند، 410 دستور صوتی فارسی نصب شده است. گفتنی است کنترل صوتی فارسی سامسونگ دقت تشخیص فرامین صوتی را حتی با لهجه‌های گوناگون نیز دارد. در همین راستا دستورات صوتی فارسی در 10 شهر مختلف ایران ضبط شده است تا دقت اجرای این فرامین تا حد قابل قبولی بالا باشد. /

بیشتر بخوانید  سامسونگ و معرفی لپ تاپ Galaxy Book2 Pro

 

4.8/5 - (13 امتیاز)

نظرات در مورد : کنترل تلویزیون های هوشمند سامسونگ تنها با صدای شما !

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام ممنونم از مطالب سایتتون میخواستم بپرسم چطوری میشه یه فرد دیگه که صداش ضبط نشده با کنترل صوتی کار کنه؟