اطلاعات جدیدی در مورد آیفون 12 منتشر شد؛ مشخصات، قیمت، رنگ ها و سورپرایز بزرگ

اطلاعات جدیدی در مورد آیفون 12 منتشر شد؛

کمی مانده به مراسم آتی اپل؛ اطلاعات جدیدی توسط افشا کننده اطلاعات به نام «Kang» در مورد آیفون های 12 اپل به سرعت در اینترنت منتشر شده است!

 

 

 

 

 

قیمت، حافظه ذخیره سازی و رنگ های سری مدل های آیفون 12

بسیاری مطالب در مورد تعداد سری مدل های آیفون 12 نوشته شده بود که چندی پیش دیگر به صورت رسمی توسط اپل عرضه 4 مدل برای آیفون 12 پذیرفته شد؛ آیفون 12 استاندارد ( شاید همان آیفون 12 مینی ایی باشد که شایعه ای بسیاری درباره اش منتشر شده است)، آیفون 12 مکس ( برای اولین بار)، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس. برای اولین بار ،احتمالا، خواهد بود که اپل قرار است از اسامی مینی و مکس برای آیفون هایش استفاده کند.
قیمت های سری مدل های آیفون 12 به ترتیب بالا برای مدل های پایه، 699 دلار، 799 دلار، 999 دلار و 1099 دلار  طبق پیش بینی «Kang» خواهد بود! این در حالی است که چندی پیش افشا کننده ی در مورد قیمت آیفون 12 مینی گفته بود که در مقایسه با آیفون 11 استاندارد عرضه شده در سال 2019، 50 دلار عرضه خواهد بود و شاهد قیمت 649 دلاری برای آیفون 12 مینی خواهیم بود! قیمت های درج شده توسط «» به چیز هایی که قبلا در مورد قیمت های سری مدل های آیفون 12 شنیده بودیم شباهت دارد، اما 100 درصد شبیه نیست!

 

دوربین آیفون 12

«Kang» در مورد آیفون 12 نکته ایی را گزارش داد که معمولا آن را شنیده بودیم؛ برای 2 آیفون 12 و آیفون 12 مینی، یک لنز واید انجل و یک لنز الترا واید انجل را باید شاهد باشیم. «Kang»، هم چنین در مورد دوربین 2 آیفون 12 دیگر؛از بکار رفتن 3 لنر واید انجل، الترا واید انجل و لنر تلف فوتو به همراه سنسور شایعه شده ی liDar در دوربین های آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس خبر داد.

یک تفاوت بین لنز تله فوتو دوربین آیفون 12 پرو و دوربین آیفون 12 پرو مکس وجود دارد؛ آیفون 12 پرو مکس از اپتیکال زوم 5x و آیفون 12 پرو از اپتیکال زوم 4x بهره مند خواهند شد. طبق گفته ی «»، سنسور بکار رفته در دوربین آیفون 12 پرو مکس قرار است از سنسور بکار رفته دوربین آیفون 12 پرو، 47 درصد بهتر عمل کند؛ که اولین بار است ما همچین شایعه ایی را می شنویم. عجیب است که اپل بخواهد هم چین تفاوت مشهودی را بین 2 دوربین آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس قائل شود؛ شاید بهتر باشد این مورد را رد کنیم.

 

سپر سرامیکی نمایشگر آیفون 12

بیشتر بخوانید  شرکت اپل تولید گوشی آیفون 5S را به نصف کاهش می دهد.

علاوه بر اینکه تقریبا تمام افشا کنندگان اطلاعات از بکار رفتن نمایشگر سوپر رتینا XDR در تمام آیفون های 12 خبر داده اند، «Kang» از بکار رفتن یک نوع محافظ شیشه ایی نمایشگر که سپر سرامیکی صفحه جلویی نام گذاری شده است، خبر داد! اگر این شایعه درست باشد، باید شاهد بکار رفتن نوعی شیشه سرامیکی ایی باشیم که موجب افزایش مقاومت هر چه بیشتر نمایشگر در برابر صدمه و خش می شود.

«Kang»، هم چنین از حالتی به نام «Smart Data Mode» خبر داد که موجب محدود کردن استفاده  اپلیکیشن هایی که مصرف دیتا 5G بیشتر دارند به منظور حفظ شارژ باطری، خبر داد.

 

بازگشت حالت شارژ MagSafe به آیفون 12

«Kang» از تصمیم اپل برای استفاده دوباره از حالت شارژ MagSafe در آیفون های 12 خبر داده است، اما این بار به صورت وایرلس! شاید برای تان عجیب باشد، اما برخی از شایعه هایی که در گذشته نیز پخش شده بودند از احتمال بکار رفتن مگنت هایی درون آیفون های 12 خبر داده بودند، که احتمالا برای امنیت بیشتر در شارژ وایرلس درون آیفون 12 قرار گرفته اند. اگر چنین چیزی درست از آب دربیاید، باید شاهد به کار رفتن حالت MagSafe آیفون های 12 باشیم، اما نه بحالتی که در مک بوک های قدیمی اپل شاهد بودیم!

به گفته ی «Kang»، بکار رفتن حالت MagSafe در اپل موجب بهبود امنیت هر چه بیشتر شارژ وایرلس می شود، اما دقیقا نگفتت که کدام امنیت!

به گفته ی «Kang»، حالت MagSafe احتمالی بکار رفته در مدل های آیفون 12 شارژ وایرلس 15 واتی را به کاربران ارائه می دهد.

باید شاهد عرضه شدن اقلام اکسسوری ثالث بسیاری برای آیفون 12 در فروشگاه رسمی اپل باشیم؛ اقلامی هم چون کیس مگنتی، شارژر های MagSafe برای شارژر های وایرلسی موجود و چیزی به نام «MagSafe Duo» که ،احتمالا، قابلیت شارژ هم زمان 2 دستگاه را دارد و … .

 

زمان عرضه آیفون های 12

زمان رونمایی از آیفون های 12، احتمالا در مراسم آتی اپل باشد، اما به نظر «»، شاید 2 آیفون 12 پرو و آیفون 12  از 16 یا 17ام اکتبر آماده ی پیش سفارش داده شدن باشند، و تحویل رسمی آن به بازارهای رسمی دنیا از 23 یا 24 ام اکتبر صورت بگیرد.

نظر «Kang» در مورد آیفون 12 مینی این است که احتمالا از 6ام یا 7 ام ماه اکتبر آماده ی پیش سفارش داده شدن باشند و تحویل رسمی آن ها از زمان 13 ام یا 14 ام ماه نوامبر صورت بگیرد. در مورد آیفون 12 پرو مکس نیز «Kang» اعتقاد دارد که زمان 13 ام یا 14 ام ماه نوامبر آماده ی پیش سفارش داده شدن است و از زمان 20 ام یا 21 ام عرضه رسمی آن به بازارهای جهانی صورت خواهد گرفت؛ انگار کرونا واقعا تاثیر به سزای منفی ایی بر روی عرضه آیفون های 12 گذاشته است.

 

 

حتما بخوانید: شایعه ها حاکی از برتری بی چون و چرا تراشه A14 Bionic آیفون 12 است!

 

 

چه محصولات دیگری ممکن است به غیر از آیفون های 12 توسط اپل رونمایی شود؟

برخی از احتمال معرفی و رونمایی اپل از HomePad Mini در مراسم «Time Flies» می گفتند، اما تیم کوک (Tim Cook) مدیر عامل اصلی اپل چیزی از این محصول جدید اسپیکر اپل بر زبان نیاورد. جدیدا شایعه هایی بسیاری در مورد احتمال عرضه هوم پاد مینی جدید توسط اپل در مراسم آتی در اینترنت پخش شده است که پیش بینی «Kang» را قوت می دهد.

به نظر می رسد جدیدترین محصول اسپیکر اپل در صورت رونمایی شدن آن قدر هم به چشم نیاید؛ زیرا چیزی خاصی را قرار نیست شاهد باشیم. تنها قرار است هوم پاد سابق را در اندازه ی کوچک تر، ارزان تر و در برخی از موارد بهبود یافته تر ببینیم؛ گرچه برخی پیش بینی می کنند به دلیل سایز کوچک احتمالی هوم پاد مینی در مقایسه با هوم پاد، صدای و بیس کمتری را قرار است از این محصول شاهد باشیم، گرچه شاید کیفیت و دقت صدا بهبود یافته باشد.

«Kang» هم چنین در ادامه گزارش های خود از احتمال بکار رفتن تراشه ی S5 که اپل در اپل واچ SE جدید بکار برد، خبر داده است. در صورت صحت پیش بینی های او، چنین تراشه ایی به هوم پاد مینی این ویژگی را می دهد که به دستور های صوتی صریع تر عکس العمل نشان بدهد و پاسخ درست تری از خود نشان بدهد؛ حتی اگر در آن اتاق موزیکی در حال پخش شدن باشد.

«Kang» قیمت احتمالی هوم پاد مینی را در حدود 99 دلار آمریکا تخمین زد و در مورد سایز 3.3 اینچ را حدس زد؛ گرچه پیش بینی دقیق سایز هوم پاد مینی در حال حاضر امری نا ممکن است.

قیمت هوم پاد چیزی در حدود 269 دلار آمریکا بود؛ رقیب های هوم پاد هم چون «Echo» جدید ساخت آمازون  و  «Nest Audio»  ساخت گوگل، قیمت خیلی کمتری دارند. و شاید دلیل اصلی اپل برای معرفی از هوم پاد مینی 99 دلاری، رقابت در قیمت و عمکلرد با رقیب های تقریبا هم قیمتی ایش باشد. به نظر می رسد پس از اتمام مراسم رونمایی اپل که در پارک اپل صورت می گیرد؛ پیش سفارش هوم پاد مینی شروع شود و اولین تحویل رسمی آن در زمان 16 ام یا 17 ام نوامبر صورت بگیرد.

قیمت اسپیکر Nest Audio ساخت گوگل 99 دلار آمریکا است و طرافدران زیادی هم برای خود جمع کرده است؛ این موارد انتظارات را هم پاد مینی اپل بیشتر از پیش می کند.

 

 

کلام آخر؛ چیزی آن چنان به مراسم 13 اکتبر اپل نمانده است، اما اپل از همین الان باعث سوپرایز هواداران شده است. اپل قول یک طراحی جدید را برای آیفون 12 داده است!

شاید رونمایی و معرفی از هوم پاد مینی توسط اپل در این مراسم صورت نگیرد؛ اما یقینا اپل نمی تواند طرفداران بی صبر خود را بیشتر از این برای آیفون 12 منتظر نگه دارد. با ما در زوم تک برای اخبار بیشتر از آیفون های 12 همراه باشید.

 

منبع: TomsGuide

زمان انتشار در TomsGuide: امروز

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اطلاعات جدیدی در مورد آیفون 12 منتشر شد؛ مشخصات، قیمت، رنگ ها و سورپرایز بزرگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *